Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fèrjem nem èrt egyet velem azt mondja, hogy túlzok ezért kíváncsi vagyok vèlemènyekre. Már több mint egy hónapja, hogy eltörtek a lábam. Anyu jött minden nap segíteni mikor a fèrjem nem volt itthon. Segített takarítani mosni gyerkőcök vinni hozni a suliba/suliból. A fèrjem anyja egy hónap alatt ha nègyszer eljött vagy 10 percre de akkor mikor a fia már itthon volt/ jelzem nem is hozzánk indult hanem a temetőbe/ csak ha már arra járt bejött hozzánk is. Szóval semmit nem segített. Nemsokára leveszik a gipszet ès anyós már tervezi hogy akkor az èn segítsègemmel majd ő meg a fèrjem csinálunk hurkát meg kolbászt mivel jön a karácsony. Persze èn megmondtam a fèrjemnek, hogy csakis azoknak fogok segíteni akik nekem. Ezen jól felhúzta magát. Szerintetek nincs igazam??? Bocsi hogy túlságosan hosszú lett ès persze lehet ostobaság is. De engem idegesít a dolog. Mit gondoltok??? Köszönöm szépen.

2018. nov. 26. 20:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tudom hogy anyu akkor is jött volna ha a fèrjem jár így. Mert volt már rá pèlda. Ès igen nem ápolásra szorultam volna. Hanem boltba menni gyereket a suliba vinni vagy hozni. Nekem csak annyi a gondom ezzel az egèsszel hogy mikor anyósom nak volt baja èn mentem neki segíteni ő meg mèg csak meg sem kèrdezte.
2018. nov. 26. 21:17
 12/30 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az is fontos, hogy alapból milyen viszonyban vagytok a kedves mamával. Volt olyan, hogy mondjuk kérted őt, hogy segítsen ebben vagy abban míg otthon voltál, és nem segített? Vagy szó nélkül vártad a segítségét hiszen te is segítettél volna neki korábban? Lehet úgy volt vele, h a te anyukád ott volt, meg ott a férjed, nem kell egy sokadik ember is, ha meg kell valami majd úgyis mondod. Szóval lehet nem rosszindulatból csinálta csak épp ez járt a fejében.

Ezek apróbb részletek de azért összességében nem mindegy.

Meg hát, ha te most beintesz akkor lehet, hogy elmérgesíted a viszonyotokat, lesz jó nagy feszkó karácsony előtt. Inkább úgy lennék vele, hogy jó oké, most elmegyek hurkázni de majd ha a mamának kell valami segítség heteken át akkor annyira nem aktivizálom magam. És nem kell mindenkinek tudnia akkor sem, h te most épp bosszút állsz a régi dolgok miatt, hanem csak úgy csendben más dolgod lesz és kész.

2018. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
A karácsonyi hurka meg kolbász kié lenne? Csak az anyósé, vagy a tiétek is?
2018. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
A férjed elmegy kolbászozni-hurkázni, te meg maradsz otthon a gyerekekkel.
2018. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
26%

"A karácsonyi hurka meg kolbász kié lenne? Csak az anyósé, vagy a tiétek is?"


:DDDD Valaki megragadta a dolgok lényegét :D Ez annyira magyar.. Nemár, emberek :D

2018. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez a legfontosabb. De mivel segíteni kellene neki így mi is kapnánk.
2018. nov. 26. 21:44
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Dugja fel a kolbászát tudod kinek kéne igy,eleve nem mennék oda.. Jön a karácsony,hagyjuk a képmutatás és az egy napig eljátszuk a családot évközben meg telibeszarjuk egymást ünnepe....
2018. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mi eddig is csak addig kellettünk amikor valami munka vagy vinni kellett valahova.
2018. nov. 26. 21:51
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Én biztos nem mennék.

Bár mondjuk én az a kategória vagyok,aki már rég megmondta,hogy még egy pohár vizet se ad majd az anyósának,mikor nem tud felkelni érte.Hozzátenném,keményen megdolgozott érte a "kedves mama"

2018. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Èn is megfogadtam hogy csak annak segítek aki nekem is.
2018. nov. 26. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!