Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fèrjem nem èrt egyet velem azt mondja, hogy túlzok ezért kíváncsi vagyok vèlemènyekre. Már több mint egy hónapja, hogy eltörtek a lábam. Anyu jött minden nap segíteni mikor a fèrjem nem volt itthon. Segített takarítani mosni gyerkőcök vinni hozni a suliba/suliból. A fèrjem anyja egy hónap alatt ha nègyszer eljött vagy 10 percre de akkor mikor a fia már itthon volt/ jelzem nem is hozzánk indult hanem a temetőbe/ csak ha már arra járt bejött hozzánk is. Szóval semmit nem segített. Nemsokára leveszik a gipszet ès anyós már tervezi hogy akkor az èn segítsègemmel majd ő meg a fèrjem csinálunk hurkát meg kolbászt mivel jön a karácsony. Persze èn megmondtam a fèrjemnek, hogy csakis azoknak fogok segíteni akik nekem. Ezen jól felhúzta magát. Szerintetek nincs igazam??? Bocsi hogy túlságosan hosszú lett ès persze lehet ostobaság is. De engem idegesít a dolog. Mit gondoltok??? Köszönöm szépen.

2018. nov. 26. 20:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
Én nem segîtenék. Aznap mennék és beugranék, hogy épp boltba megyek utbaesett. Aztan 10 perc utàn viszlàt.
2018. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez az!ez az utolsó tök jó!simán megjátszanám😊
2018. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
21es! Ezaz!😀
2018. nov. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen így kellene csinálnom. Viszont annyira álnok hogy mèg ezt is ellenem fordítaná. Pèlda gyanánt vettünk egy házat ő menni akart hogy segít/ nèlkülünk/ ami nem is olyan baj. Csakhogy ő a saját ízlése szerint akarta volna csinálni.ikor azt mondtam neki hogy nem!!! Alig várta hogy másnap ne panaszkodom a fiának, hogy nem engedem be az új házba.
2018. nov. 27. 06:12
 25/30 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon szerencsés vagy kérdező, hogy ilyen anyukád van. Az én anyukám is ilyen, ugyanilyen segítőkész, viszont ő másik városban lakik és így nem tud annyit segíteni nekem a terhességem alatt és majd ha meglesz a baba, de még így is jön kéthetente 1 napra, mert sajnos dolgozik és nem tud máshogy, pedig szívesen megtenné ugyanis nehezen mozgok nagyon.


Anyósom itt lakik nem messze, kocsival pár perc, busszan 4 megálló. Nem igazán kérdezi hogy miben segíthet, a piciről se nagyon, csak sajnálkozik mindig, hogy nekem és a páromnak mennyi munkája van a házzal, mennyit kell ráfordítani időt, energiát, pénzt, mert sajnos egyikből sincs sok nekünk, ő meg hát nem az hogy jól él viszonylag, de nem egy kiskeresetű kisnyugdíjas.


Szóval megértem amit érzel, ezért is írtam le ezt a kis összegzést az életem ezen részéről. Nézd, anyukádnak segíts szerintem is, ő nagyon szeret téged és megérdemli hogy viszonozd bármiféle szívességgel. Én is úgy vagyok vele, hogyha nekem valaki nem segít akkor amikor szükségem lenne rá, de ugyanakkor ez a személy meg elvárná akkor nem kap tőlem sem segítséget, oldja meg egyedül vagy mással. Így fair. A férjed meg érdekes hogy megsértődött rajtad, de a saját anyján nem. Na ez az ami igazán bosszantó, legalább ő állna melletted.

2018. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%
Mi van ő rendezi be a ti házatokat málé pasid meg nem teszi helyre,tudod ki menne ilyen mamlaszhoz,nekem a saját anyám nem rendezkedik az én házamban még tapéta szinében se nem h jott ment anyos..
2018. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
23%

Ha viszálykodni szeretnél a családban, ne hagyd magad, csak pörögj rajta még sokáig.

Ha nem szeretnéd a férjedet (és magadat) ezen túráztatni, elegánsan lépj át a dolog felett.

Egyébként gondolj arra, hogyan oldottátok volna meg a lábtöréses dolgot, ha távol laktok a szülőktől... Talán apuka is besegíthetett volna?:-)

2018. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ő is segített. Gyakorlatilag váltottak egymást èdesanyámmal. Nem viszályt akarok generálni csak èn ezt az egèszet nem èrtem. Èn úgy gondolom de lehet hogy ez csak az èn idióta felfogásom de ne csak egy oldalú legyen már a segítség. Anyóst nem èrdekelte hogy mi meg tudjuk e oldani a hètköznapokat. De azt kitudta találni hogy amint megszabadulok a gipsztől menjek neki segíteni.
2018. nov. 28. 21:38
 29/30 anonim ***** válasza:
33%
Utáljátok egymást sose lesz normális a viszony amig ellenség elvette a pici fiam, és a rohadt kihasználós anyos musor megy köztetek a cica harc h ki az első nő a férjed melett,vége lesz a phaxi lelép egy másik nővel...
2018. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
35%

Párod átmegy s segít anyukának, te pedig ha már több gyerek van azoknak sütögeted a sütiket, főzöl, velük foglalkozol.

Ha nem értik meg, azt mondod bocs, a te felmenőidnél kell segítened. Ennyi.

Mondjuk én alapból nem foglalkoznék vele mi akar amikor ő se foglalkozott nagyon a dolgokkal míg lábadoztál.

2018. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!