Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak/apósnak pénz karácson...

Anyósnak/apósnak pénz karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából ötletem sincs, minek örülnének, vagy mire van szükségük, ezért párommal úgy gondoltuk, hogy kapnak fejenként 5000 forintot (ennyi fér bele a költségvetésbe, 6 embernek ajándékozunk), amit majd szép díszes borítékban teszünk a fa alá. Már egyszerűen nincs más ötletem, milyen tárgyi ajándékot adhatnánk nekik, így ez tűnik a legjobb megoldásnak. Szerintetek? Én kicsit kellemetlennek érzem, de a család többi tagjának már tudjuk minden óhaját. Egyedül anyósom és apósom nem szól semmit.

2018. dec. 12. 14:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Ajándékkosár jobb ötlet. Pénzt adni nekem mindig azt jelentette, hogy a másik magasról tesz rá, hogy mit szeret minek örül a megajándékozott, abszolút nem érdekli maga a személy. Elég nagy szégyen, hoyg a párod se ismeri a saját szüleit
2018. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ez az ajándékkosár jó ötlet! Gondolkoztam már rajta. Anyósnak egyszerűbb lesz, de legvégső esetben megkérdezem, após minek örülne, kapnak bele piát, anyósom szereti a datolyát, földimogyorót, meg neki azon is gondolkoztam, hogy a műkörmösömmel közösen csinálunk egy ajándékkártyát, és befizetem egy gél lakkozásra. Após csokit és nem ehet mert cukorbeteg, inni se szokott igazából, szóval neki tényleg nem lesz egyszerű...
2018. dec. 12. 16:02
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Létezik diabetikus édesség is. Ez a műkörmös ötlet csak akkor jó, ha anyós amúgy is jár körmöshöz
2018. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Kapszulás kàvèfőző?

Értem, hogy szerény körülmènyek között èlnek és nem szeretnek menni sehiova. Az èn anyósomèk is ilyenek. De egy kis” luxusnak” a hètköznapokban lehet, hogy örülnének. Ès amikor mentek làtogatóba év közben esetleg vihettek nekik egy doboz kapszulàt.

2018. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Ajándékutalvány.
2018. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az ajándékutalvány jó ötlet, akár egy rossmannba is lehet már.

Vagy az ajándék csomag: cukorbeteg apósnak diabetikus édesség, 1kg eritrit, egy üveg cukormentes szörp pl. Rohadt drágák ezek a cuccok, én örülnék, ha kapnék pl egy kg eritritet ajándékba :) Vagy akár vércukor mérőhöz tesztcsík-ha van neki és méregeti

2018. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

Anyósnak pulóver, apósnak pizsama, vagy köntös.

Következő évben fordítva, apósnak pulóver, anyósnak hálóing vagy pizsama. Ezek mindig kellenek, használódnak, kopnak, vihetik kórházba is.

2018. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

17 vagyok

... de lehet még mindkettőjüknek szabadidőruha, sapka-sál-kesztyű, ágymelegítő, anyósnak egy szép táska, nem műszálas házi ruha.

2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%

Pénzt inkább ne szerintem...

Ajándékcsomagot össze állítsz és szuper,jó az..

kv vagy tea, attól függ mit isznak, írtál pár rágcsát is amit szeretnek, cukrosoknak való finomság apósnak stb és szuper csomag lesz. Szüleimnek és anyóséknak mindig ezt adunk,egyéni igényekre össze válogatva.

De a szüleimnek minden karácsonykor csinálok egy adag trüffel és raffaello golyót is,mert imádják és könnyen megvan és azt is belerakom.

2018. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg valami fényképes dolog? Mi egyik éven párnákat csináltattunk. Rajta volt mama, papa. Ha van unoka, róla is készíthettek valamit. De van bögre is, póló stb.
2018. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!