Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak/apósnak pénz karácson...

Anyósnak/apósnak pénz karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából ötletem sincs, minek örülnének, vagy mire van szükségük, ezért párommal úgy gondoltuk, hogy kapnak fejenként 5000 forintot (ennyi fér bele a költségvetésbe, 6 embernek ajándékozunk), amit majd szép díszes borítékban teszünk a fa alá. Már egyszerűen nincs más ötletem, milyen tárgyi ajándékot adhatnánk nekik, így ez tűnik a legjobb megoldásnak. Szerintetek? Én kicsit kellemetlennek érzem, de a család többi tagjának már tudjuk minden óhaját. Egyedül anyósom és apósom nem szól semmit.

2018. dec. 12. 14:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Mint anyós, eléggé meghökkenék, ha pénzt kapnék. Még a vásárlási utalvány sem az a hű, de milyen. Egy szép cserepes virágnak vagy elegánsabb bonbonnak inkább.
2018. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
No, végül anyós pénztárcát kapott, após meg egy komolyabb kesztyűt. Örültek neki, mindketten használják amit kaptak.
2019. jan. 7. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!