Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám a páromat...

Hogyan tudnám a páromat meggyőzni arról, hogy költözzünk külön az anyjától?

Figyelt kérdés

Röviden: az anyja külön van a férjétől, ketten laknak egy albérletben a párommal amit pillanatnyilag az anyja fizet. Én még nem teljesen élek velük, de gyakran itt vagyok. Lenne rá pénzünk, hogy kivegyünk magunknak egy lakást, azonban a párom nem akarja, mert meg szeretné spórolni azt a pénzt, amit nem kell albérletre költeni.

Én már nagyon kivagyok a helyzettől, az anyját egyre nehezebben viselem el, állandóak a veszekedések és a rossz hangulat. Hogy tudnám meggyőzni a páromat, hogy többet érne a kettőnk boldog kapcsolata mint ez a spórolás?

(Az én szüleimhez nem tudunk menni, tehát vagy itt vagy kettesben)


2018. dec. 17. 22:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Költözz el egyedül aztán ha többet jár oda majd meglátja hogy jobb kettesben.
2018. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
MENEKÜLJ, SZAKÍTS!!! Anyuka pici fia sosem fog változni egy nőért.
2018. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Első ha elköltözök egyedül, akkor meg az lenne az indok, hogy akkor ha van hol kettesben lenni, akkor minek vegyünk ki lakást ketten.

Plusz egyedül nem tudnék lakást fizetni, max egy szobát valami idegennel...

2018. dec. 17. 22:08
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Hogy tudnám meggyőzni a páromat, hogy többet érne a kettőnk boldog kapcsolata mint ez a spórolás?

- ebből azt gondolható, hogy párodnak más a véleménye és egyáltalán nem "boldog" kapcsolatról van szó, hanem valami szükséglet kielégítésről.

2018. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Ultimátum
2018. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Így, hogy érzi a konfliktust köztem meg az anyja között, állandóak a veszekedések köztünk is, de valahogy ez sem elég indok, hogy beismerje, nem ér ennyit a spórolt pénz...
2018. dec. 17. 22:15
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Ne érts félre, nem rosszindulatból írom:

Neki nem a spórolt pénz ér annyit, hogy anyuval lakjon, hanem neki TE nem érsz annyit, hogy miattad változtasson.


Kuka.

2018. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Jobban szereti a pénzt, mint téged. Radikálisabban: a pénzt szereti, veled meg elvan. Ez a könyv becsuk, egy másik kinyit. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2018. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Én már össze se jöttem volna ilyennel az ödipusz komlepxusnak vannak jelei de ők együtt vannak te felesleg,az ilyeneknél a nő a felesleg mert anyuci és fia a pár a nő max kielégülés stb Kuka,keress olyat aki veled akar élni,barátnőm volt ilyennel a csová ott legalább átköltözött,de többször hagyta szex közbe h haza fusson anyuhoz és hasonlok,na ők se huzták sokáig..
2018. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk, akkor egyedül lakott évek óta, az anyja az utóbbi időben jött ide, mivel elege lett a férjéből. A párom pedig megunta az albérlet fizetést és hogy semmit nem tud félretenni.
2018. dec. 17. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!