Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Látogassuk meg anyósékat...

Látogassuk meg anyósékat karácsonykor vagy sem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú és bonyodalmak történet a miénk. Van egy 16 hónapos lányom, anyósom vagy 5alkalommal látta, apósom csak kétszer, anyós az volt nálunk apos viszont egyszer sem. Mert mikor a kórházból haza engedtek minket szülés után nem mentünk oda, és szerinte mennünk kellett volna mert úgy illik. Nem értek vele egyet ebben. Volt egy ballagás ahová elmentünk, vittük az akkor 10 hónapos lányunkat majd rá 2 hétre az utcán is össze futottunk vele, na ennyi volt a nagy találkozás, anyósom pedig különbséget tesz az unokái között és kimondottan csak 1 fiának a gyerekeit szereti, akiket mondjuk majdnem ő nevel...

Na már most bennem is van tüske hiszen amikor bejelentettem 12 hetesen hogy kisbabánk lesz apósom azt nyilatkozta hogy elmehet még a gyerek kapálni... Remélem értitek. Na mai napig bennem van.

Na én mondtam a páromnak ha gondolja elmehetnénk hozzájuk mert még nem voltunk mióta megszületett a lányunk, nem is gratuláltak, nem is várták nem is örültek. Na de viszont a párom nem szeretne, nagyon látszik még ha nem is mondja hogy ez egy tüske benne, régen nagyon segítette a szüleit de vissza éltek már vele és rengeteg pénzzel szedtek le minket, illetve nem fizették a hitelt amit a párom számukra vett fel és bár listára került. Szóval néhány borsot törtek az orra, illetve orrunk alá. Nekem is nagyon rosszul esik hogy lenne mamája papája de még sincsennek. Szóval légyszíves segítsetek nekünk mi tévőek legyünk.


2018. dec. 20. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
én anyósom egy ostoba liba, maradi és rossz indulatú(vagy csak önző nem tudom) de most már tudom, hogy nem szeretnek és soha nem is szerettek. Lassan 2 éve hogy nem láttam őket, jobb is így . Idén Karácsonykor sem megyek és nem kár érte:D
2018. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%

BAllagásra el tudod vinni, nagyszülőhöz nem...


Egyikőtök sem jobb a másiknál, összeilletek.

2018. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ballagáskor már 10 hónapos volt, amikor nem vitték a nagyszülőkhöz, akkor meg újszülött, akit épp hoztak a kórházból haza... szövegértés.


Kérdező, én biztosan nem mennék karácsonykor sem. Miért is tennéd? Eddig sem voltak rátok túlzottan kíváncsiak, karácsonykor miért volna másképp? Maradjatok otthon, és karácsonyozzatok meghitten, hármasban. :)

2018. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha alapból rossz a kapcsolat, minek igényled a karácsonyi színjátékot? Ráadásul úgy, hogy a párod sem igényli a saját szülei társaságát. Van egy olyan érzésem, hogy te inkább csak mártírkodni akarsz, meg élvezed, hogy így viselkednek veled. Más magyarázat nincs rá, hogy minek akarsz házhoz menni a pofonért.


#5 Hány kérdés alatt akarsz még azzal dicsekedni, hogy te meg a kedves párod olyan undorító emberek vagytok, hogy pezsgőt bontottatok egy másik ember halálhírére? Ez nem gonoszság, ezt hányinger.

2018. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Utolsó 14es én nem akarok mártírkodni csak olyan emberek ők akik bizonyára engem hibáztatnak, a saját hibájukat nem látják, esu nem szeretném ha rossz viszony lenne a párom és a szülei között, illetve hogy megutálják... Még jobban.
2018. dec. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!