Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretnék normális válaszokat...

Szeretnék normális válaszokat kapni! 17 évesen elzavarta az apja a szerelmem. Odaköltözött hozzám. Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Azt mondta a lány 1 hét utàn, hogy az apja kiakart vele kezdeni bezárta a konyha ajtaját mert ott van a zuhanyzó is. Elmondása alapjám melltartóba volt éppen fürdeni akart az apja ittas volt de nem részeg teljesen! Nem zárta be az ajtót ezért benyitott rá az apja és bezárta belülről az ajtót és kédt fogott az apjára hogy ne tegye meg amit megtett volna! Ezek ellémre mostanra azt mondja, hogy csak kitaláta ugyan úgy jár a szüleihez kisgyerekével együtt ha esik ha fagy ha nagyon meleg van. Bennem ez sokszor feljön hogy mit akart vele az édesapja s ezért hiaba is mondta vsak kitalálta nem szívesen engedem hogy ott aludjon mert az anyja délutàntól estig dolgozik akkot kettesben vannak és a gyerekem is. Beteges hogy nem tudom kiverni a fejemből amit mondott a párom az apjáról? Es az hogy nem szivesen engedem el hozzá?
2018. dec. 22. 15:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a helyemben ki mit csinálana? És a lány helyeben is?
2018. dec. 22. 15:45
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha igaz volna, akkor nem járna oda. 17 évesen gyereke van? Szép... hazudik, hülyére vesz és kihasznál téged!
2018. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
már 27! de mondott amit mondtok 17évesen lett gyerekünk így van
2018. dec. 22. 16:08
 4/18 A kérdező kommentje:
azaz nem 17évesen lett gyerekünk hanem akkor mondta. 20 évesen lett volna egy azt mondta az apka ha megtartja kitahadja! nem tartotta meg 24 elmúlt amikor masodikkal teherbe esett fogamzásgátló mellet tőlem. de amit mondott 17 évesen annak fele igaz. szeret inni az öreg.. valóban a konyhában van a fürdő..en ugy velem ha hazudott volna nem valjba be azt hogy a konyhába van a zuhanyzó mert mai napig szégyelli!
2018. dec. 22. 16:11
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Belezavarodtál a mesikédbe?
2018. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem unod még, hogy különböző variációkban teszed fel ugyanazokat a sztorikat? Te hagytad el, dolgozd fel, hogy most nem kapar utánad...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem jól fogalmaztam meg! Nem kívánok ilyen mesét senkinek sem! Válaszokat szeretnék csupán.
2018. dec. 22. 16:25
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha leírnád magyarul is könnyebb lenne.
2018. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Kaptál válaszokat, vadidegen emberektől, kívülállóként egy kizárólag a te szempontodból ismert történet alapján, hosszú oldalakon keresztül.

Ha a párodtól nem kaptál válaszokat, akkor ne tőlünk várd a megváltást...

2018. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ezt nem tettem még ki eddig! Most volt valaki aki telefonon közölte vele a tényt hogy mit akart az apja de csak azért mert ocsmált és ugy tett batyám temetésébe adott pénzt így amit kaptam pézt az már kijárt nekik. Eszenek isznak én 600.000ft fizetés mellet éhezek és elküldés nem egy és ugyan az azzal ha nem változol meg akkor menj vissza anyudékhoz mert 27évesek vagyunk és nem tűröm mostmár azt amit még 20éves korodban el is néztem úgy ahogy. A másik kérdést nem tettem közzé nem tudom miért tenném én? Találtam már egyszer hasnló kérdést de azt sem én tettem ki! Valami olyan, hogy a lány tesója vélte már úgy, hogy sokat van ott a testvére s a párját meg nem viszi!
2018. dec. 22. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!