Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gindoltok? Légyszi adjatok...

Adriana25 kérdése:

Mit gindoltok? Légyszi adjatok normális választ!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 28éves és van egy 14éves kapcsolata. Kapcsolat során a párja sok napot volt tőle külön mert a lány a szüleivel volt. A párja nem ment mert nem hívták annyiszor mint magát a lányt. A lány sem hívta megjegyzem a legjobb barátnőm. A barátját ez rosszul érintette érinti s elhidegül már szerintem a szüleitől..érthető a döntése? van egy 5 éves kislányuk. A lány viszi a nagyszülőkhöz amikor szeretné de a párja nélkül s akkor megy haza a párjához amikor ugy véli. Öszevitáztam a legjobb barátnőmmel. Nekem nincs kapcsolatom de az én belatásom elmondtam neki, hogy mostmár ti vagytok evy család és együtt kell töltsétek az éjjszakákat vagy itt vagy ott de melle lenne a helyed. Most nem beszél velem. A férfi sokat dolgozik vannak igaz viták vannak durcik. Amit én hallok elmegy késő délutánig dolgozik szombatokat is bemegy csak meglegyen minden a családjának. Van hogy kedves vele a barátnőm van hogy nem. Vam hogy kedves vele a párja vam hogy nem. Elmondom nektek apu 60 anyu 58 viták voltak köztük is de anyu aput mindig hazavárta elmondtam ezt baratnőmnek is úgy tett változik a világ. Mesélte anyu hogy sokszor elhagyta aput mert a sok munka miatt lelkiekben nem dolgohta fel a távollétünket elhagyta. Apu utanuk ment. Egyszer volt, hogy apu hagyott el minket de anyu nem akart utana menni nem akart vele beszélni latni sem. Pedig akkor anyu volt az aki sokat volt apu nélkül amikor tehette volna. A barátnőmnek elmondtam a családod mostmár a gyermeked a párod. A szüleid szüleid maradnak de ha összekaptok akkor se a szüleid az első hanem bogy együtt megoldjátok. Azért lett kislányotok hogy összetartson nem azért vannak a szüleid, hogy ha vita van akkor ott legýél elmenj és mondjanak dolgokat amiért benned azt erősítik hogy hagyd el. A megoldás az lenne, ha ott lennél lennétek és akkor meghalgatnád hogy miért is mit lát amit én nem és azt nem jónak látja és ezt forfítva is! Most az lett a vége hogy se velem se a párjával nem hajlandó békülni. Szüleinél van itt a karácsony a párja van hogy hevidens tény és való vam hogy ugy szól ahogy nem minden esetben kellene de ezt a lanyról is elmondhatom. Szeretném ha jóban lennénk és a kicsinek is az apja az apja lenne de nem tudom megértetni vele azt, hogy viták mindenhol vannak és nem a menekülés hanem a megértés kellene legyen leülni és megerteni egymást nem pedig otthagyni. Szerintem is sokat jár el a szüleihez a barátnőm anyu is mondta neki, hogy ez nem szép hogy mindíg nélküle mész a szüleidhez el. Most én is s anyu is ösze van rakva a párjával. A szülei segítnek ha tudnak de amikor a lany egyedül van náluk akkor a párjához nem haza iranyítják hanem marasztalják napokra. Én elhiszem hogy mint egy apa mint egy csaladeltartonak vannak pillanatok amikor ugy érzi hogy nem tesz eleget és ez durcizasba vagy kisebb vitakba megy át. de a lány sem egy megertő tipus hanem a probélmát ugy kezeli hogy otthagyka elmegy nem pedig együtt megoldani. Szerteném ha leírnátok, hogy a lány mit tesz rosszul és mit kellene tennie ha vita van elmenni vagy maradni?
2018. dec. 22. 14:02
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nincs igaza egyik félnek sem. Az sem megoldás ha a lány a szúleivel van inkább a kislannyal mint a férjével párjával. Elfogadhatatlan csoda hogy a párja eltűti a lány hozzálását. Az meg hogy ha valami nem tetszik és szól a férfi akkor fogja és hazamegy elfogadhatatlan. Ilyen lányt hagyni szokták a férfiak. Nem tud leválni a szüleitöl havonta 1x ga elemenne hozájuk akkor levált de havonta többször megy úgy hogy nincsennek helyben nem pár háznyira laknak az már beteges. A férdi azért dolgozik hogy sem a gyermeke sem a szerelme nincs otthon. Érthető a vita tárgya. A lány nem tud felnőni és a szülei sem hagyják élni nem hagyják a szülei az irányítok en sem tűrném
2018. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a lány sem úgy áll a dolgokhoz ahogyan kellene?
2018. dec. 22. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonlít a sztorid ehhez a sztorihoz. Ha nem ugyanarról az emberről írtok, netán te vagy a fiú aki most más szemszögből írja le a sztorit (a helyesírásotok pont ugyanolyan gyalázatos), akkor itt van pár válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2018. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem kéne erővel visszaalökdösni egy szar kapcsolatba házasságba. Engem is évekig mindenki lökdösött vissza,mikozben én voltam a megcsalt lealázott bántalmazott fél,hát én kiléptem a körből.. Szállj le a barátnődről..
2018. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
kedves 3. választ adó. Nem olvastam még a cikket de való igaz hasonló a sztori. Ezek szerint vannak még ebben a cipőben mások is! A helyes írásért elnézést kérek autóból írtam s jelenleg is autóban ülve írok. De a válaszodnak semmi közze sincs a kérdésekre. Igazad van írtad vannak benne válaszok a fent küldött kérdésekben de már nem is kereshető rá törölt tartalom! Kibékülhettek??! 4.te voltál a bántalmazott? Akit vissza rángattak?? Nem esik szó tetlegességről! Arról írtam, hogy jellememben megmondtam azt, ahogyan én látom és most koppantam én is! A kérdést azért írtam ki csupán, hogy megtudjam a vaszokat neki mutatni hátha több ember is úgy véli ahogyan én és kicsit elgondolkodik a barátnőm és nem csak ő lenne az áldozat hanem mostmár én is.. tanacsot kért véleményt el is mondtam neki.
2018. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most válaszolóként írsz. Több felhaszálóneved van. Ebből is látszik, hogy kamu a kérdésed.
2018. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szllj le a barátnődről,nincs saját életed? Neked kéne elgondolkodni meg a hasonloknak akik könyökig turkálnak mások életében meg helyettük eldöntik hogy éljenek szarul.
2018. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne avatjozz bele mások életébe! Akkor sem, ha a bárátnődről van szó. Abszolút érdektelen, hogy te mit szeretnél. Ne rendezkedj, ne szervezkedj, ne rendelkezz, hogy ők mit csináljanak.

Éld a magad életét, keress párt magadnak, s próbáld az ideáid szerint jól csinálni.

2018. dec. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!