Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek kijöhet a meny...

Szerintetek kijöhet a meny győztesen az anyós meny vitából?

Figyelt kérdés

Röviden: 2 éve nem is beszélek a párom családjával (após, anyós testvér). Anyós mindennek elhordott engem, folyamatosan szét akar szedni minket a párommal, állandóan összeugraszt minket. Párom úgy érzem sohasem állt ki mellettem úgy ahogy kellett volna, folyamatosan erőlteti a békülést az anyjával, amit én nem szeretnék.

Mit gondoltok, fog ez valaha változni?


2018. dec. 30. 18:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
"az ilyen "anyós" nekem nem kell" - Az anyósod a pároddal együtt jár, tartozék, nem lehet leválasztani. Következésképp ha nem kell neked az anyós, akkor ne kelljen a fia sem. Mi tart mellette? Szemlátomást nem szereted és ő se téged. Nem látom a problémát. Azonnal szét kell menni, és örülj, hogy nincs gyerek. Ennyi.
2018. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem, miért kell kötelezően jóban lenni az anyóssal? Igenis vannak olyan helyzetek, és anyósok, akikkel egyszerűen már nem lehet mit kezdeni, tolerálni meg végképp nem. Egyáltalán nem kötelező mindent benyelni az anyósnak. Ennyi erővel az anyós is "nyelje be " a fiának a párját, és fogadja el a fia döntését.
2018. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
54%
Ha anyoskák nem magukaknak szülnének unalom agynélküli üzőt férj potlékot nem lenne probléma..
2018. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

"Hát köszönöm szépen de az ilyen "anyós" nekem nem kell!"

Nagyon egyszerűen megszabadulhatsz tőle.

Nem ő lesz az anyósod, ha otthagyod párod.

.

Anyósodtól "elvetted pici fiát", ezért fúj rád.

Nem írod, megtettél-e mindent azért, hogy viszonyotok jó, de legalább elfogadható legyen

Ha az egész családra haragszol, nem biztos, hogy csak és kizárólag ők a hibásak.

Elmondásod alapján semmi kompromisszumkészség nincs benned, azt szeretnéd, hogy mindenki a te fütyülésed szerint táncoljon.

Figyelembe kéne venned azt is, hogy nem ők kerültek hozzád, hanem párod által te kerültél az ő családjába.

.

"Házat akart venni."

Egy ekkora volumenű dolgot nem beszélitek meg egymással, hogy csak ő akarjon házat venni?

Külön kasszán vagytok, mindegyikőtök azt eszi, amit keresetéből vesz magának?

Ugye, te magad sem hiszed, hogy ez a kapcsolatotk 'holtomiglan-holtodiglan' fog tartani?

2018. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem az anyósod a legnagyobb problémád, hanem a pipogya, szerencsétlen párod. Ez az ember 2 éve tűri, hogy minden sz.rnak lehordják a "szerelmét", sose áll ki melletted, és anyuci szava a szent, hiszen azt írod, hogy "az összeugrasztások legtöbbször sikeresek".

Ráadásul még anyuci pici fia is, mert a drága mama közelében akar lakni, anélkül, hogy a te véleményed minimális szinten is figyelembe venné.

De az utolsó csepp a pohárban, hogy szó nélkül tűri, hgy a halálodat kívánja. Hogy bízhatsz meg egy ilyen emberben, akinek ennyire sem számítasz?

Ha van egy kis eszed, otthagyod ezt az idióta nőt az óriáscsecsemőjével, és keresel egy normális férfit. Ezekkel csak az idődet pazarlod.

2018. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
Mièrt kell őt tàmadni?Nem elèg hogy a k.cs.g anyósa a halàlàt kivànja?Ès ha nem akar a közelèbe èlni?ìgy teljesen èrthető nem?Magyarorszàg nem Amerika..pàr óràn belül ott van az ember mindenhol,ha a pàrod làtni a akarja a "kedves" mamàt majd ő megy tèged meg kímèljen meg tőle.Vagy ha nem így tesz, akkor tènyleg (ès ne haragudj meg) hagyd a francba, hidd el amíg nincs gyerek!Van elèg fèrfi abban az orszàgban...
2018. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintetek kijöhet a meny győztesen az anyós meny vitából?"

Nézd kérdező, az ember legalább a családjában ne játszámzzon. Persze a párod családja nem a családod, de a pároddal pedig úgymond egy családot alkotsz. Lehet, hogy nem a párod ellen szítanád a tüzet, de akkor is a párod közelében csinálod és ezzel rajta sebet ejthetsz. Az ilyen sose éri meg. Tudod valamit lesz@rni érdemes de van olyan, amit még le se érdemes. Egyébként jobb végetvetned ennek a párkapcsolatnak, ha a párod nem tisztel eléggé.

2018. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Annak üzenem aki azt írta, hogy biztos a párom házában élünk elárulom, hogy nincs igaza. Az én házamban élünk, úgy akart házat venni, hogy a kedves anyósék kifizetik (mert jelenleg sem nekem, sem páromnak nincs pénze másik házat venni). Anyós pajtás úgy gondolta, hogy ők meg eszik, az én fizetésemből fizetjük a rezsit, meg majd később felújítom. Ezekkel a feltételekkel lakhatok benne. Kérdezem én, ki az aki ebbe belemenne?
2018. dec. 30. 20:57
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Ès a pàrod mit fizet?vesznek egy hàzat ami majd az ő nevèn lesz, te fizetsz mindent,aztàn majd fèlj hogy mikor raknak ki vagy csinálnak ki annyira h magadtól menj el!semmi esetre, nagyon megbànnàd!ha szeret akkor minden fele fele a hülye anyjàt meg tartsa tàvol tőled!ennyi!
2018. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit se tartod furcsának, hogy a nő, aki utál téged mint a sz.rt, házat akar nektek venni? Magyarul a párod kap egy lakást, amihez neked közöd nincs, de told a pénzed a felújításba? Ja, meg közben fizesd a rezsit az óriáscsecsemő után is. Te sem vagy ép, hogy nem hagyod már ott ezeket az embereket.
2018. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!