Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek kijöhet a meny...

Szerintetek kijöhet a meny győztesen az anyós meny vitából?

Figyelt kérdés

Röviden: 2 éve nem is beszélek a párom családjával (após, anyós testvér). Anyós mindennek elhordott engem, folyamatosan szét akar szedni minket a párommal, állandóan összeugraszt minket. Párom úgy érzem sohasem állt ki mellettem úgy ahogy kellett volna, folyamatosan erőlteti a békülést az anyjával, amit én nem szeretnék.

Mit gondoltok, fog ez valaha változni?


2018. dec. 30. 18:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
"Mièrt kell őt tàmadni?Nem elèg hogy a k.cs.g anyósa a halàlàt kivànja?" Az itt a probléma, hogy megint csak az egyik oldal felől ismerjük a sztorit-ami vagy igaz, vagy nem. Szóval nem fogok egy vadidegen embert szidni- se az egyik, se a másik oldalon. Kérdező, ha a párod nem áll ki melletted, nem tesz aktívan a kapcsolatok rendezéésért, akkor z a kapcsolatot megette a fene. számolj rá hogy ez csak rosszabb lesz. Keress olyn férfit akiben megbízol, olyan családot ahova be tudsz illeszkedni. Lehet hogy most még nem érzed- és tök mindegy ki a hibás- de az ilyen állapotú kapcsolatokra nem szabad az időt pocsékolni. Minden ebben eltöltött nappal elveszitek az időt magatoktól, a másiktól, és a családtól is hogy ne kelljen rossz viszonyban létezni. Egyszer élünk, vétek elherdálni az időnket.
2018. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
5%

Parod nem a ferjed ?

Akkor bocs de nincs anyosod

Ha a ferjed akkor pedig tisztelned kell mert az annya annak aki a ferjed

Hazassag eseten semmit nem vehet nelkuled nincs vita

Nem vagy ferjnel szerintem nem ez az anya csocsen logo ember kell neked

2018. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem KELL tisztelni senkit. A tisztelet nem alanyi jogon jár. Vagy kiérdemlik, vagy sem.
2018. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
3%
Tiszteld apad es anyadat hogy hosszu eleted legyen a foldon....
2018. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem kettejüktől függ. A férjtől, hogy kiáll-e valaki mellett, vagy sem. Ha az anyja mellett, az is jó, így tiszta, hogy a nővel van vége, ha a nő mellett, akkor az anyját kell helyre tennie. A legrosszabb mikor egy gerinctelen féreg, és nem áll senki mellé, hanem végigmozizza ahogy az (elvileg) szeretett személyek ölik egymást. Tudod kinek a legjobb ebben a helyzetben? Neki. Mert ő nem tehet semmiről... Ha nincs gyerek, én lépnék. Ugyanebben vagyok, gyerekkel. Őszintén kívánom, hogy ne várd meg, mert a pokol csak utána jön.
2018. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

#22 A XXI. században élünk, nem kötelező összeházasodni, nem társadalmi elvárás.

Attól, hogy ti megtettétek, aláírtál egy papírt, meg elittatok egy este egy-vagy kétmilliót, és onnantól kötőjellel írod a neved, még ne legyél abban biztos, hogy te több vagy, mint a másik ember.

2019. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
"Mièrt kell őt tàmadni?Nem elèg hogy a k.cs.g anyósa a halàlàt kivànja?" Legalább is a kérdező állítása szerint. Aztán lehet hogy nem is olyan ártatlan barika mint ahogy beállítja magát. Amúgy meg egy egyszerű kérdés: ha ennyire nem támogatja a párja, nem áll ki érte évek óta, miért is van még együtt a pasival?
2019. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert szeretem...
2019. nov. 23. 18:55
 29/30 anonim ***** válasza:
Egyoldalú a szerelmed, ha a párod is szeretne, nem kellett volna feltenni ezt a kérdést.
2019. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
"Mondjuk azért mert szeretem" Ja, nagy szerelem lehet. Ő nem áll ki érted, te meg mindet megteszel hogy még az ő kapcsolatát is elba.szd a a családjával. Megszokásból mérgezitek egymást.
2019. nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!