Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék lefikázzák a dolgain...

Anyósomék lefikázzák a dolgainkat! A párom nem áll ki magunk mellett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig idehívja hozzánk a párom őket. Viszont mindent lefikáznak. Ők beleültek a jóba, a milliomos nagyszülőktől mindent megörököltek, soha nem vettek a saját pénzükből semmit! Az anyós munkanélküli volt mindig is, az após autósboltban eladó. Ehhez képest úri életet élnek az örökségből, amiből a lányuknak egy forintot nem adtak soha, az az övék!

Mi megdolgoztunk mindenért. 36m2 a lakásunk, de nagyon szeretjük! Ehhez képest patkánylyuknak hívják mégha vendégségben is vannak nálunk. A lányuk nem mond ellent, még védi őket! Legutóbb visszaszóltam, de az anyós válasza az volt, hogy hozzam ide a tervrajzot és majd leteszi ő is az övét és megnézzük hányszor nagyobb a háza. Utána mint a papagáj elkezdte mondani: “akkora hálószobám mint ez a lakás! Tény vagy nem? Azt állítod ez nagyobb?” És ezt ismételgette szóhoz sem juttatva engem. A párom nem szólt egy szót se, majd védte őt, hogy csak viccelt és különben meg igaza van, tényleg nagyobb a háza!!!!

Mindenben ezt csinálják. Az autónk egy tragacs amibe életveszély ülni, após mindig rákérdez hogy biztonsági öv azért van benne? (2001-es autó)


Mit tudok mondani? Mit kezdjek ezzel? Állandóan ide vannak hívva, mostanában fogom magam és elmegyek a plázába amíg nálunk vannak. Ha itt alszanak meg elmegyek egy haverhoz.


2019. jan. 1. 14:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
80%

Én megmondanám a nőnek, hogy ha nem áll ki mellettünk akkor nincs értelme folytatni.

Válasszon ki a fontosabb.

Szakadjon le a cs3csről.

2019. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Kérlek kamerazd be a nappalit annyira kíváncsi vagyok én is!

Azt írtad kulturált ember vagy és idegen tőled a nyilvános bufoges /fingas. De azért otthon csak mindenki azt csinál, amit akar.

Megmondom az igazat, nekem is van egy férfi ismerősöm, akinek az agyára megy az anyósa. Egyszer teljesen kikelt magából, mikor anyós valamin felidegelte.

Kidobta a kutyának az ajándékba hozott húst, beletojt a budiba, otthagyta és közölte : ez a véleményem magáról, bámulta a kiteregetett fehérneműket és egy bottal lóbálta, mert a mama erre igen érzékeny volt. Szóval totálisan bekattant az elmebeteg viselkedésével :D

Eredmény : hétvége után a naccsaaszony : fiam, nem kell jönnöd, elég, ha Szilvike jön :D

2019. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
70%
Na mi lett? Elvaltatok?
2023. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!