Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki szerint ez normális?...

Van aki szerint ez normális? Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, párom 21 éves, másfél éve vagyunk együtt és az anyja megkeseríti az életünket.


Távkapcsolatunk van és sajnos elég sok minden történt az utóbbi egy-két hónapban: nőtt a távolság, én a tanulásra koncentráltam, ő a munkára, eltávolodtunk, borzasztó sokat veszekedtünk és a vége az lett, hogy szünetet kértem. Nálunk bejött a szünet, végre tisztán láttuk a dolgokat, megbeszéltünk mindent és változtattunk, megbeszéltük, hogy folytatjuk.


Itt jött a képbe az anyja, aki minden útszéli k*rvának elmondott, hogy azért kérek szünetet mert másokkal akarok lefeküdni, stb., hogy csak kihasználom a fiát, mekkora papucs, hogy ezek után vissza akar jönni hozzám, stb. és hogy befolyásolom, manipulálom.


Hozzáteszem amikor még találkoztunk sosem volt egy rossz szava sem, játszotta a szuper anyóst, közben a hátam mögött mindennek elmondott, de sosem mondott semmit a szemembe.


És ez csak a dolgok egyik fele, ezt még talán valahogy el is lehetne viselni, ha nem "fenyegetné" a fiát olyan dolgokkal, hogy ha velem beszél vagy találkozik, akkor vele már nem kell beszélni (ilyen már volt, sehogy sem lehetett elérni, kikapcsolta a telefont is...) vagy hogy boldoguljon ahogy tud, mert azt a kevéske segítséget is amit adnak neki "megvonják". Olyan érzelmi terrorban tudja tartani a fiát, aki viszont szereti őket és szeretne velük jóban lenni, hogy az valami hihetetlen. Mindkettőnket teljesen kikészít ezzel a "játékkal"...


Nálatok volt ilyenre példa?


Szerintetek mit lehetne ezzel kezdeni?


(Köszi ha valaki eddig elolvasta, bocsi, csak jól esett kiírni magamból. :D)



2019. jan. 6. 01:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

"Mindenképpen szeretnék kitartani mellette, nagyon szeretem, csak egyszerűen az anyját kéne valahogy észhez téríteni" - CSAK ennyit??? Ezt már többmilliárd nő próbálta előtted évezredek alatt, valahogy nem szokott sikerülni:S


NEM a te dolgod! A párod dolga lerendezni az anyját (és nem is teheti meg más helyette). Ha nem teszi meg, azzal elég látványosan értékeli a kapcsolatotokat is. Igaza volt annak, aki azt mondta, hogy ha a fickó nem áll ki melletted akkor lépj le! Nem mondom, lehet egy kis időt adni, de másfél év nem volt elég?

2019. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Az egész kapcsolatotok egy nagy szünet...
2019. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, aki próbált segíteni! :)


Aki pedig még mindig a távkapcsolaton van fennakadva: vannak ezzel kapcsolatos kérdések is, ott nyugodtan ki lehet fejteni a véleményeteket ezzel kapcsolatban, de ennek a kérdésnek nem ez állt a középpontjában.

2019. jan. 6. 10:17
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, ne röhögtess már. Távkapcsolatban mi a szünet? Két napig nem írtál neki a fészen? Röhej.
2019. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel a fészbúk tiltással pont olajat öntöttél a tűzre. Mi titkolni valód van? Ha semmi akkor hagyni kell kombinálni addig sem unatkozik, közbe meg magasról le5z@rni.
2019. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!

Nem állok senki pártján, de ...

- milyen férfi az, aki ahelyett, hogy elsimítaná a feszkót, még gerjeszti? Ahogy neked elárulja az anyját, akit állítólag szeret, úgy az anyjának is elárul téged, mert élvezi a személye körüli "vetélkedőt"

Milyen férfi, aki örökké fröcsögi a pletykát, mint a kacsa feneke?

- fura, hogy a te anyád elmondja és elmondhatja a véleményét, ellenben az "anyósod" ugyanezzel, beleszól!

Kettős mérce!

- a facebookos sztorid meg nagyon rossz húzás!

Mi az, amit nem nézhet meg nyugodtan a barátod anyja akár?

2019. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

Kezelésre szorul az anyja!

Csak azokat a szuloket nem értem meg mire jó ez nekik?

Nem csak beléd fog belekötni hanem

minden egyes barátnőjébe.És ezt egy normális nő sem fogja hosszútàvon eltűrni.

Egy ilyen anya aki tönkreteszi a saját gyereke életèt azzal h kisajátitja magának számomra nem anya.

Soha nem fogja elengedni a kicsi fiát...

Az a tipikus nő aki majd x ev mulva ha netán a gyerek saját életet kezd

elvárja h a gyerek szabaditson fel neki egy szobát...

Nagyon sok ilyet láttam...

nagyon sok férfit láttam tönkremenni

amikor talpukra akarnak állni jon az anyjuk reszerol a zsarolas...

erzelmi zsarolas ami mindennel rosszabb...


Sosem értem ez mire jó egy szülőnek

es vegkepp sajnalom az ilyen embereket akiknek ilyen szulei vannak🥺

2019. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
12%

De jo, hogy egy ketto kommentelo rogton arra gondol, hogy titkolni valo van valami mogott... Tan nem ok csinaltak hasonlot, ha erre gondolnak eloszor?


Kerdezo... Szerintem is inkabb mas fele kellene evezni. Nagyon nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy ilyenekkel foglalkozz. A parod anyja, nem a tied. Csak azert irom, hogy talan mas emberrel mas anyossal boldogabb lehetnel, mert sajnos ha most nem lepsz... Konnyen egy olyan helyzetben talalhatod magad, ahol mar vagy 30 vagy 40 eves vagy es egy ugyan olyan szitu miatt panaszkodsz. Tudom, szereted, de hosszutavon, ha nem latod, hogy a parod foglalkozna ezzel a problemaval, akkor lepj le. Ha nincs kompromisszum, ott lottek egy kapcsolatnak, mert valaki mindig szenvedni fog... Vagy mindket fel.

2019. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

10:18

"Jaj, ne röhögtess már. Távkapcsolatban mi a szünet? Két napig nem írtál neki a fészen? Röhej."


Minden szavaddal egyetértek.

A "szünet" a kérdezőnél valószínűleg azt jelenti, hogy azalatt a többi pasija anyját szívatja.

:)

2019. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%
Ez csak az én véleményem. Én 5,5 éve vagyok együtt a párommal. Ugyanez volt nekem a kapcsolat elején mimt neked jó nem minden ennyire durva de engem is elhordott mindennek az én párom meg kB minden pukirol beszámolt neki. De az évek alatt lekopott anyos. A párommal nagyon sokat beszélgettünk. Mi egymást szeretjük nem az anyját. Nyilván az anyja nem tudok vele mit csinálni 200 km lakunk egymástól. Mármint az anyjától.. Néha telefonál.. Kész. De már sokkal jobb a helyzet.. En is voltam országúti pillangó .stb..persze a kisfiának nem ilyen nőt képzelt el anyos. Ő az a tipikus minden lében kanál. Nahát nekem meg akkora szám van mint a Bécsi kapu.. Nyilván tisztelem az anyját.. Hiszen ő szülte a párom.. De az évek alatt megtanultuk egymást kezelni... Nem könnyű de ha igazán szereted a párod.. Akkor megeri.
2019. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!