Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki szerint ez normális?...

Van aki szerint ez normális? Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, párom 21 éves, másfél éve vagyunk együtt és az anyja megkeseríti az életünket.


Távkapcsolatunk van és sajnos elég sok minden történt az utóbbi egy-két hónapban: nőtt a távolság, én a tanulásra koncentráltam, ő a munkára, eltávolodtunk, borzasztó sokat veszekedtünk és a vége az lett, hogy szünetet kértem. Nálunk bejött a szünet, végre tisztán láttuk a dolgokat, megbeszéltünk mindent és változtattunk, megbeszéltük, hogy folytatjuk.


Itt jött a képbe az anyja, aki minden útszéli k*rvának elmondott, hogy azért kérek szünetet mert másokkal akarok lefeküdni, stb., hogy csak kihasználom a fiát, mekkora papucs, hogy ezek után vissza akar jönni hozzám, stb. és hogy befolyásolom, manipulálom.


Hozzáteszem amikor még találkoztunk sosem volt egy rossz szava sem, játszotta a szuper anyóst, közben a hátam mögött mindennek elmondott, de sosem mondott semmit a szemembe.


És ez csak a dolgok egyik fele, ezt még talán valahogy el is lehetne viselni, ha nem "fenyegetné" a fiát olyan dolgokkal, hogy ha velem beszél vagy találkozik, akkor vele már nem kell beszélni (ilyen már volt, sehogy sem lehetett elérni, kikapcsolta a telefont is...) vagy hogy boldoguljon ahogy tud, mert azt a kevéske segítséget is amit adnak neki "megvonják". Olyan érzelmi terrorban tudja tartani a fiát, aki viszont szereti őket és szeretne velük jóban lenni, hogy az valami hihetetlen. Mindkettőnket teljesen kikészít ezzel a "játékkal"...


Nálatok volt ilyenre példa?


Szerintetek mit lehetne ezzel kezdeni?


(Köszi ha valaki eddig elolvasta, bocsi, csak jól esett kiírni magamból. :D)



2019. jan. 6. 01:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%

"En is voltam országúti pillangó"


Szóval onnan ismered a kérdezőt??

2019. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó nem igazán értelek... Ha figyelmesen elolvasod azt írtam hogy engem is lehordott anyósom mindennek azok ellenére hogy mennyire szeretem a fiat.es mennyi mindenen keresztül mentünk már együtt..
2019. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak lôttek, mivel az anyja nagyon a fia hatása alatt tud állni, nagyon látszik anleírtak alapján hogy nagyon érdekli anyjának a véleménye, nem áll ki melletted.

Szerintem nem szeret igazán a fiú.

Nincs jövője a kapcsolatnak leírtak alapján, Sajnos ez a véleményem.

Bocsi.

22/L

2019. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ha az anyósod pletykál rólad, akkor a pasidnak helyre kéne őt raknia ahelyett, hogy visszamondja neked. Magyarán ez a férfinak nem nevezhető párod, akit szeretsz és ki akarsz tartani mellette, asszisztál ahhoz, hogy az anyja disznóságokat terjesszen rólad, mert nem tesz ellene semmit, ellenben eldicsekszik vele neked. Egy percet nem érdemel az ilyen puhap.cs, nemhogy éveket az életedből. Ha olyan buta vagy, hogy mást ne mondjak, és hozzámész, gyereket szülsz, akkor visszaemlékezve ez az időszak boldog békeidőnek fog tűnni, ahhoz képes, amiben majd akkor leszel.
2019. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is!

Igaza van az utolsónak!

2019. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
32%

Bocs az OFF-ért, de 1!

Te minden kérdés alá ugyanezt a sztorit írod. Már k-rva unalmas. Ha ennyire nem tudsz túllépni a sztorin, kérd szakember segítségét. Ésez most teljesen őszintén írom.

2019. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!