Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beengednéd apósodat a szülőszo...

Beengednéd apósodat a szülőszobába?

Figyelt kérdés

Második gyereket várjuj, az elsőnél apás szülés volt, de most kitaláta apósom, hogy had legyen ő bent velem, mert az ő idejükben ez nem volt divat, és had legyen része ebben az élményben.


Jó kapcsolatom apóssal, olyan mintha a második apám lenne, de ez nekem olyan bizarr.


A férjemet azt mondta ő áldását adja rá, ha én úgy gondolom, mert ő már átélte ezt egyszer az első gyereknél, és ha lesz még gyerekünk később is átélheti még.


Nektek is bizarr lenne ez?


2019. febr. 28. 10:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Még a saját apámat, bátyámat, nagybátyámat sem engedném be.

A szülőszobán férfi csak a férjem és az orvos lehet, más ne nézegesse az altájamat!

2019. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Igen, eléggé bizarr.

De ha ilyen jóban vagyok és mindenki benne van, akkor talán igen. De nem tudom eldönteni. Nem voltam még ilyen helyzetben.

Nyilván úgy helyezkedik el bent, hogy nem látja az altájadat. :)

2019. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
93%
Egyetértek az elsővel.
2019. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Igen azt énis mondtam neki, hogy ha esetleg bele is megyek csak es kizárólag a fejemnél állhat és nem fotózgathat meg ilyenek. A férjemnél is ez volt a feltétel, elmondása szerint nem látott semmit az "akcióból"
2019. febr. 28. 10:39
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a sajátomat biztos nem engedtem volna be, de eszébe sem jutott ilyesmi. Azért az apás szülésben nem az a truváj, hogy kibújik egy baba, hanem hogy az a baba a saját és a szerelme babája apukának.

De ha neked van ennyire jó kapcsolatod vele, meg nem tiltja senki, hogy bemenjen.

2019. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
En az biztos,hogy nem mennék abba bele, hogy az apósom bent legyen a szülésnél, még az apámnak sem engedném.Mégis csak a fiának a felesége vagy,akár lát altáji dolgokat,akár nem.
2019. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
fuj, de undorító após pajtás. Állítsd le.
2019. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon frusztralna. Egy szulesnel a te kenyelmed a legfontosabb, nyugodtan mondj nemet. Várjanak meg kint, az is nagy élmény, ha a pár perces újszülöttet lathatja
2019. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire a jó a viszony, akkor megengedném, hogy a vajúdásnál ott legyen, de a szülésnél nem. Várja meg kint és jöjjön be, ha megszületett a baba.
2019. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
Egyreszt beteg otlet, masreszt Magyarorszagon eleve nem lehet bent két kísérő, hacsak nem magánklinikán szülsz.
2019. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!