Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beengednéd apósodat a szülőszo...

Beengednéd apósodat a szülőszobába?

Figyelt kérdés

Második gyereket várjuj, az elsőnél apás szülés volt, de most kitaláta apósom, hogy had legyen ő bent velem, mert az ő idejükben ez nem volt divat, és had legyen része ebben az élményben.


Jó kapcsolatom apóssal, olyan mintha a második apám lenne, de ez nekem olyan bizarr.


A férjemet azt mondta ő áldását adja rá, ha én úgy gondolom, mert ő már átélte ezt egyszer az első gyereknél, és ha lesz még gyerekünk később is átélheti még.


Nektek is bizarr lenne ez?


2019. febr. 28. 10:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt dupla félreértés van. Apósnak nem lett volna szabad ilyet kérni, a másik, hogy te vagy zavarban, mert nem akarod. Szörnyű helyzetbe hoztak, és a férjed is megérdemelt volna egy fejmosást, mikor áldását adta. Legközelebb a baba szoptatásánál szeretné tartani a baba fejét?

A jó kapcsolat megtartása miatt ne rágódj, hanem zárd le, és após nézze meg inkább a férjed beöntését a kórházban, ha annyira intim dologra kíváncsi.

2019. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy bemehet a szüléshez. Csak előbb vágja teherbe anyóst. Szerintem az orvoson kívül azoknak az embereknek van helye, akik összeeszkábálták azt a gyermeket. Ha apósod nem volt benne a buliban, akkor kint van a helye.
2019. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó, hogy a férjed helyett az apósod legyen ott és ez semmi gondot nem okoz akkor hajrá. A ti dolgotok. Részemről a szülés nem egy buli ahova azokat hívjuk el akik még nem láttak ilyet, mert hú de érdekes és mekkora élmény. Szerintem elég intim dolog ahil csak a szülőknek van ott a helyük. Az apának feladata az is, hogy segítse az anyát. Az apósodtól ezt meg fogod vajon kapni? Vagy csak nézelődni fog, hogy milyen érdekes ami történik. Ha nem lenne apa még azt tudnám elképzelni, hogy a legjobb barátnőm vagy testvérem vagy az anyám legyen ott akire számíthatok aki támogat, aki segít ebben a szituációban. Nem tudom egy após mennyiben lenne a segítségedre. Egyébként ez az esemény elsősorban rólad és a babáról szól. Nem egy szórakoztató program ahol illetékzeleneknek műsort kéne adnod. Itt te szorulsz támogatásra és a helyedben olyan embert választanék aki maximálisan meg tudja neked eut adni. Kétlem, hogy ez az após lenne....de ezt neked kell tudnod. 😉
2019. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
És aztán jön a feszkó, h a te apukád besértődött, mert miért nem ő...
2019. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem látott még szülést? Neten van egy rakat, keressen rá!
2019. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Naná, már csinálnám is a pattogatott kukoricát!


- irónia vége -


Dehogy engedném, bakker nem mozira ül be... mik vannak!

2019. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
44%
Én még a páromat sem fogom beengedni. Nem hogy az apósomat.
2019. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
A páromon kívül senkit nem engedtem volna be!!!!!!!!!!!!!!!!
2019. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Én páromat igényelném nagyon, ha ő nem tud, akkor anyukámat. Még a tesómat is legfeljebb csak azért engedném be, mert szült már gyereket (ha nem szült volna, akkor nem akarnám elijeszteni tőle, elég pánikolós vagyok orvosi szituációkban).
2019. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy rém unalmas dolog a szülés. Te órákon át vidáman ördögűzőzöl, ő meg nem tud mit csinálni, csak néz ki a fejéből.
2019. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!