Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beengednéd apósodat a szülőszo...

Beengednéd apósodat a szülőszobába?

Figyelt kérdés

Második gyereket várjuj, az elsőnél apás szülés volt, de most kitaláta apósom, hogy had legyen ő bent velem, mert az ő idejükben ez nem volt divat, és had legyen része ebben az élményben.


Jó kapcsolatom apóssal, olyan mintha a második apám lenne, de ez nekem olyan bizarr.


A férjemet azt mondta ő áldását adja rá, ha én úgy gondolom, mert ő már átélte ezt egyszer az első gyereknél, és ha lesz még gyerekünk később is átélheti még.


Nektek is bizarr lenne ez?


2019. febr. 28. 10:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez de beteg!!!

Inkabb egyedul csinalnam vegig mint anyos vagy apossal🤮

Pedig joban vagyok veluk de azert van egy határ!!!!

Aposos eleg beteg lehet hogy ilyet ker

Ilyenrol meg nem is hallottam?!!

Anyosrol meg igen de aposrol??

Sajat szuleimet sem engednem be.

A gyerekem en szeretnem megfogni eloszor

en akarom eloszor latni vagy a ferjem persze

de ha o nem lehetne ott akkor egyedul vagyis a babaval,ketten vegig csinalnank.

2019. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is ismerek, akinek após volt a nőgyógyásza, nàla is szült. Én be nem vállalnám, az biztos, de kinek mit vesz be a gyomra.
2019. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem él már apósom de tuti nem hagynám h bejöjjön ez olyan kiszolgáltatott helyzet.apám bátyán anyám anyóst se engedném be.
2019. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az nagyon beteg dolog, hogy após pajtás egyáltalán felvetette ezt a remek ötletet.
2019. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy műsor amire az válthat jegyet akinek még nem volt benne része. Maga a felvetés is ahogy megfogalmaztad bizar. Mondj nemet minden rossz érzéa nélkül. Ilyen hülye kérésnél nem neked kell kellemetlenül érezned magad. Gondolj bele. Ha igen mondasz após jól érzi magát te meg szenvedni fogsz. Fordított esetben após nem fog szenvedni max nem lesz feldobva a döntéstől. Kiről is szól a történet? Rólad meg a gyerekről? Vagy apósról? Ne legyél senki áldozata. A férjedet sem értem. Mert mi az, hogy már átélte a dolgot és most átengedi másnak? Nem az ő gyereke fog megszületni? Mindegy hanyadik! A gyereknek is számít ki fogja meg, hiába pici hidd el számít, hogy a szülei legyenek ott.
2019. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
78%
Persze,meg jöhetne vele együtt az egész nyugdíjasklub szurkolni:D
2019. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ebbe valaha is belemennék. Még a saját tulajdon anyám sem lehetne bent velem, nemhogy apósom. Vicc az egész kérdés!
2019. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Akár mennyire is jó a viszonyotok, gondolom azért mégsem intim. A szülés egy bensőséges helyzet, szerintem arra tartozik csak, akivel valódi, igazi érzelmes viszony van.

Szerintem apósod csak viccelt.

2019. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát én dolgoztam szülőszobán, de soha nem láttam olyat, hogy após jött volna be szülésre. Ez egy elég intim helyzet és nem igazán van olyan, hogy "nem lát semmit". Még apukánál is necces ez a kérés, mert maximum akkor teljesül ha veled szemben áll, de azért ott eléggé ki kell tárulkozni, hogy ki is jöjjön az a baba, meg a személyzet is rendesen odaférjen. A szülés többi velejárójáról nem is beszélve, mert ugye nem csak a baba lehet a produktum, hanem kitolás közben simán odapisilhetsz/kakilhatsz is. És hogyan is képzeled el a szülés utáni bőrkontaktot és szoptatást após mellett? Kinyomod a babát és utána rögtön szólsz, hogy lécci fordulj el, hogy fel tudjam tűrni a ruhám és rám tudják tenni a babát, ne a hálóingemmel kerüljön először kontaktba?

Nem is értem, de lehet én nem vagyok eléggé laza. Én ezen nem is gondolkoznék, csak rávágnám, hogy felejtse el.

2019. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Hűha... 😀 Hát kezdjük ott, hogy bármennyire is próbálom egyszerűen nem tudom belekèpzelni magam a helyedbe... Nem vagyok rossz viszonyba apósommal de nem szoros a viszonyunk... De még ha az is lenne, azért a saját apámmal még szorosabb szóval miért engednèm be apóst ő helyette? De tulajdonképpen az is biztos, hogy a saját apámat sem engednèm be szóval....

A férjem mindenképp szeretnèm hogy bent legyen. Ha ő valamiért nem tudna, akkor az anyukám. Tesómat mondtam volna de ő még nem szült szóval sokkoló lenne.

2019. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!