Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beengednéd apósodat a szülőszo...

Beengednéd apósodat a szülőszobába?

Figyelt kérdés

Második gyereket várjuj, az elsőnél apás szülés volt, de most kitaláta apósom, hogy had legyen ő bent velem, mert az ő idejükben ez nem volt divat, és had legyen része ebben az élményben.


Jó kapcsolatom apóssal, olyan mintha a második apám lenne, de ez nekem olyan bizarr.


A férjemet azt mondta ő áldását adja rá, ha én úgy gondolom, mert ő már átélte ezt egyszer az első gyereknél, és ha lesz még gyerekünk később is átélheti még.


Nektek is bizarr lenne ez?


2019. febr. 28. 10:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom laza az após.Tőlem bejöhetne,de csak úgy ha pl. császármetszés lenne,amiből csak azt látja,mikor a paraván mögül felemelik a gyereket.Sima szüléshez nem.Azért szerintem a szülés marha nagy intim dolog,kitárulkozol testben a dokiknak is,pont elég,ha épp após pont úgy áll hogy mindent lát,azt nem tudnám elfogadni.El se tudom képzelni hogy állnék utána hozzá,mindig az járna a fejemben mit látott belőlem,meg mit nem.
2019. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%
HELL NO!!
2019. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
92%

Na nehogy még neked kelljen rágódni, hogy "jaj, megsértődik-e", mikor megmondod, hogy menjen a francba...


Szervezzen majd osztálytalálkozót a saját katéterezésére, ha annyira szabadosan gondolkozik efféle téren.

2019. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engednék be senkit a férjemen kívül, akármilyen jó a kapcsolat.


De a kulcs itt az, hogyha te ezt bizarrnak érzed, akkor ne engedd meg, és kész, nem kell emiatt magyarázkodni.

2019. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném be. Vagy a férj vagy senki ne legyen. Nekem az nem lenne elfogadható érv, hogy az ő idejében nem lehetett bent. Ez nem olyan látványosság, amit egyszer az életben látni kell, hanem a te és a ferjed közös babájának születése. Ha apuka nem akar bent lenni, nem kötelező, de após mégis miért menne be mozizni? Majd elmondjátok neki a rá is vonatkozó részeket.
2019. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
95%
Számomra ez rém beteges. A saját apámnál is betegesnek gondolnám, de így meg aztán végképp. Fúj.
2019. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem értem ez most miért szülne vitát. Teljesen értehető, hogy a legtöbben a "nem" mellett voksolnak. Azon lepődtem volna meg ha valaki igent ír.
2019. febr. 28. 11:33
 18/40 anonim ***** válasza:
96%
Akkor minek írtad ki, ha előre tudtad a válaszokat?
2019. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Talán egy kis megerősítést akartam.
2019. febr. 28. 11:39
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Saját apámat se engedném be. Pedig nekünk nagyon jó a viszonyunk, ő volt velem anno gyeden, szóval nagyon összenőttünk, de ezt nem vállalnám be vele sem. Egyedül férjem jöhetett be első gyerek szülésénél. Talán édesanyám és nővérem lenne az aki ha a férjem következő gyereknél esetleg nem tudná bejönni, akkor őket engedném be. Bár ez is necces lenne, mert anyum bement nővérem szülésére és csak a plusz feszkót tette bele, hogy anya ott sírt meg ilyenek hogy látta hogy szenved a lánya. Nekem egy biztos pont kell aki helyzetben ott van velem, és férjem ezt a szerepet nagyon jól betöltötte. Azt csinálta amit a doki meg a szülésznő mondott neki, segített amiben tudott, és előtte nem is szégyelltem magam, nem éreztem kellemetlenül. De egy após..... Biztos nem...
2019. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!