Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párommal 1 házban lakunk,...

Párommal 1 házban lakunk, saját házunk. Szerintetek az normális hogy az apjának van kulcsa a mi házunkhoz és bármikor be jöhet?

Figyelt kérdés
Akkor is be jár amikor nem vagyunk otthon. Szerintetek ez normális? Nálatok is így van? Párom szerint normális, de én nem értek vele egyet. És ezekből igen csak sok veszekedés van köztünk. Az apja is és a tesójai is ki használják ezt látom, a pénz jó nekik de semmibe veszik, le nézik bármit is kell csinálni.
2019. ápr. 24. 15:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó sajnos ebben igazad van nagyon is. Mindent meg akar mondani a családja és persze bármi van nekik hisz nem nekem. Pl egy pár napja történt. Mivel most építkezés van a háznál ezért átjöttünk az enyémbe (van nekem egy csak saját házam) a háznál van egy föld terület. Mentem arra kocsival látom nyitva hátul a nagy kamu. Felhivom apósom hogy mit tud róla. Azt mondta ő hagyta nyitva be ne merjem csukni. Erre történt az hogy a traktoros aki a földet csinálta neki ment és ki borult az egész kerítés. Most komolyan ezért kellett nyitva hagyni. És erre a párom hogy mit képzelek magamról hogy az apját hibáztatom meg számon kérem...
2019. ápr. 24. 16:43
 12/30 A kérdező kommentje:
Nagy kapu. Bocsánat csak kicsit most ideges vagyok mert megint csak veszekszünk és persze most a drága apja kezdte el mondani hogy majd meg lesz csinálva meg Stb.. 1 hete úgy áll... A párom külföldön dolgozik szóval ideje nincs rá...
2019. ápr. 24. 16:46
 13/30 anonymousreview60 ***** válasza:
70%
Nem jó ez így. Ha külföldön vagytok, és ő fogyasztásmérőt olvas le, akkor ne szóljon előre, de amúgy kéredzkedjen be!
2019. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

Kedves após! Mégis mi járatban újra nálunk?? Szeretném ha mostantól nem járkálna csak úgy ki-be a házamba, mert van úgy, hogy pont nem alkalmas a látogatása! A kulcsot pedig legyen kedves adja vissza, mert ez nem átjáróház!


Engem aztán nem izgatna, hogy mennyire rúgnám össze a port a párommal, de ezt egy percig sem tűrném!


Egyáltalán MIT keres az öreg a házatokban? A hűtőben kaja után matat vagy mit? Nem értem..

2019. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Metionin ***** válasza:
100%
Az normális ha van kulcsuk, sokaknak van hogy tudjanak intézkedni ha a tulaj nincs otthon és valami történik. De az hogy kérdés nélkül bejárkál, az nem normális. Ilyen esetben akkor adnék neki pótkulcsot amíg elutazok, utána visszavenném.
2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Hamvas rétihéja ***** válasza:
95%
Szerintem pont azért járkál be, mert tudja, hogy általában csak egy bugyi van rajtad :D
2019. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az van, amit már többen írtak, hogy mindkettőnk szüleinek van kulcsa a házunkhoz. Jól jöhet, ha bármi gond van. Viszont soha nem volt még rá példa, hogy használták volna. Ha jönnek hozzánk, nem saját kulccsal jönnek be.

Szerintem nem kellene egymáshoz bejelentés nélkül beállítani. Pláne olyankor rendezkedni, matatni, amikor nem vagyunk otthon.

2019. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy otthon, egyszerűen hagyd benn a zárban a kulcsot belülről, félig elfordítva, hogy ne tudja kilökni. És kösd ki a csengőt.
2019. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy van kulcs, meg normalis, vesz eseten jol jon.

De hogy csak ugy fogja magat es bemegy, na azt 2x nem jatszana el nalunk.

2019. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatod egy rakás trágya..

Én nem azon aggódnèk, hogy apósnak van e kulcsa... Másrészt írhatunk bármit, ha a kedves párod szerint ez rendben van... Hát én lépnèk köszi.. Az okos más kárán tanul, a hülye meg a sajátján.. Olvashatnád itt a több kérdést... Én menekülnèk amíg nincs gyerek. Bírom amúgy az ilyen anyós-após kérdéseket.. Általában kiderül, hogy a anyuci kicsi fia a fő probléma...

2019. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!