Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párommal 1 házban lakunk,...

Párommal 1 házban lakunk, saját házunk. Szerintetek az normális hogy az apjának van kulcsa a mi házunkhoz és bármikor be jöhet?

Figyelt kérdés
Akkor is be jár amikor nem vagyunk otthon. Szerintetek ez normális? Nálatok is így van? Párom szerint normális, de én nem értek vele egyet. És ezekből igen csak sok veszekedés van köztünk. Az apja is és a tesójai is ki használják ezt látom, a pénz jó nekik de semmibe veszik, le nézik bármit is kell csinálni.
2019. ápr. 24. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az eddigi válaszolókkal.

És sajnos egyet kell értenem 20-assal is, aki levonta a következtetést.

Hidd el, nem normális párkapcsolat az, ha a párod magasról tesz arra, hogy téged zavar ez. És ez egyébként nem egy különleges igény, az emberek döntő többségét ugyanígy zavarná.

2019. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki a kérdést és a kérdésre adott válaszokat majd kérdezd meg a párodtól, hogy az apja maradjon vagy te?


Ha téged választ, kérje vissza a kulcsot, és ha muszáj, akkor egy megbízhatóbb embernek adjatok vész esetére.


Ha erre nem hajlandó, akkor nincs választásod, mint tovább lépni. És addig lépj tovább míg nincs gyerek, és nem kezdi el anyósod szoptatni a gyereket, mert a páros szerint ez tök normális.

2019. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját lakásod akkor ha nincs otthon párod akkor legyél ott gondolom ahhoz nincs kulcsa .vagy tényleg az csináld hagyd a zárban kulcsot és zárd be az ajtót ha párod lakásában vagy.
2019. ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az a baj, hogy a kapcsolatod egy rakás trágya, ahogyan az egyik válaszoló írta. Az a legnagyobb baj, hogy nem állsz ki magadért sem a pároddal szemben, sem az apósoddal szemben.Én nem görcsölnék ezen ennyit. Közölném mindkettővel a véleményem, az meg hidegen hagyna, hogy mit gondolnak ezután rólam. Az otthonomban jogom van a saját életemhez úgy, ahogyan nekem jó. Szóval kulcs elvétele apóstól, amennyiben nem adja, zárcsere. A párom meg ha megsértődik, akkor élek a saját lakásomban, akkor majd talán elgondolkozna azon, hogy ki a fontosabb a számára. Papucsként kezelnek téged és úgyis viselkedsz kérdező. Ezen kell változtatnod. Azért, mert van egy párkapcsolatod, attól még nem kell feladnod a nyugalmadat. Ennyi.
2019. ápr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nővérem és szüleim egy városban laknak. Szüleimnek van kulcsuk nővérem házához, és bizony sokszor átjártak szüleim bejelentés nélkül unoka látogatásra amikor kedvük volt. Sőt a mai napig. Én ezt nem bírnám viszont nővéremnek és a férjének ezzel semmi problémája nincs. Én a férjemmel 300 km-re lakunk szüleimtől, szüleimnek úgy alakult hogy van kulcsuk a házunkhoz, de mivel 300kmre laknak így esély nincs váratlanul betoppanniuk. És tudják hogy nem is szeretem, így mindig szólnak előtte napokkal ha úgy alakul hogy jönnek látogatóba. Szóval ez is két emberen múlik, míg a nővéreméknek ez a természetes így szüleim ahhoz szoktak hozzá. Nálam nem ez a természetes így nálam alkalmazkodnak. Felfogás és megbeszélés kérdése. Az a baj hogy a párod nem látja hogy ez gond. Főleg ha veszekedtek is miatta. Mivel párodnak ez így természetes így az apjában gondolom fel sem merül hogy ez probléma. Itt párod a ludas neki kéne ezt lerendezni, és a legjobb az lenne ha vissza kérné a kulcsokat.
2019. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nem volt közvetlen kulcsa az anyosnak.

A ferjem es en,a ferjem testvere es csaladja 250re lakuk az ö szüleiktöl.

Mi elmentünk nyaralni.Ök akkor jöttek 1 hétre a sogoromekhoz.

Amikor ök vagy mi elutazunk mindig lakas kulcs atadas van.

Virag öntözes postalada nezes es nekünk a cicank etetese miatt is.

Es jo erzes ha baj van megis van valakinek kulcsa es tud intezkedni.

A lenyeg jol összedurrantam a sogorral es anyossal is.

Jöttünk haza a nyaralasbol.

Az udvarunkon vagy 10-15 ember grillezett.Kupi szemet orditozas

lakasukbol ki be jaras.

Gondolta az anyos kene tartani egy kis grill partit nekünk nagy az udvarunk ott siman elfernek.

Ök,a ,sogoromek,sogor felesegenek a csaladja

meg a sogor 2 kollegajana es felesegük.

Azt hittem ideg összepanast kapok.

Mondtam nekik fel orat kapnak h elhuzzanak vagy hivom a rendörseget amiert a tudtunk nelkül ennyi ember grillpartizott a hazunkban.

Fel sem tudom fogni h valaki arra ne legyen kepes h megkerdezzen minket mi a terve.Majd mi meg mondjuk lehet e v sem.

Es ki teheti be a lakasunkba a labat.

Azota egy szomszedot kerjük meg ha elutazunk etesse meg a cicat!

Befejeztem velük.

Anyosnak volt több huzasa is

hozni akarta mar a barati tarsasagot is h elvendegeljük öket

meg több napos kirandulasokra invitaljuk öket!

Nem normalis par ember egyebkent!

Azota helyre raktam es megmondtam neki ez a mi hazunk.

Az ö hazaba azt csinal amit akar.Attol h a fiae is a haz

semmi joga ugy csinalni mintha az öve is lenne.

Megmondtam azt is ha elutazunk egy szomszed figyelni fog a hazra es legközelebb ö fog rendört hivni h mozgas van a hazunkban.

2019. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Van kulcsa mindenkinek mindenhova, de nem járkálunk. Előtte szólunk. De ha egyik fél elutazik, akkor másik locsolja a virágot, szellőztet stb.
2019. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 kovpet ***** válasza:
100%

"van nekem egy csak saját házam"

vs

"Azt mondta ő hagyta nyitva be ne merjem csukni."


Be ne merd csukni? Ezen felment a vérnyomásom nem kicsit. És ezt te szó nélkül hagytad? Azért nem csak a többiekkel van itt baj, te sem vagy százas.

Ha nekem akarná valaki megmondani, hogy mit csináljak a saját tulajdonommal, akkor úgy elküldeném a ***, hogy azt nem tenné ki az ablakba...


Azért ne már fordítva üljünk a lovon, ő neked nem főnököd vagy rabszolgatartó gazdád...

2019. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%

Szülőknél (mindkét oldalon) van kulcs, nekünk is van "haza" kulcsunk.

Anyósék hetente 1x mennek be a lakásba, kaját hoznak. Minden más esetben csak akkor jönnek, ha hívjuk őket, csengetnek. Illetve akkor, ha valamit intézni kell, biztosító, szerelő, stb.

Anyuék is csak ilyen esetekben használják a kulcsot, illetve előfordul, itt is előfordul, hogy jönnek-mennek, bevásárolnak, betesznek valami kaját a hűtőbe, konyhába... engem nem zavar.


Párom a mai napig a lakáskulcsával jár haza, megy be a lakásba csengetés nélkül, ha nincsenek anyósék otthon, leül, kávét főz, iszik, várakozik kicsit... Én speciel nem is tudom, hogy tettem az "otthoni" lakáskulcsot. Ha szükség lenne rá, előkeríteném (valamelyik táskám aljából), de előre meg szoktam kérdezni, hogy otthon vannak-e, és csak akkor megyek, csengetek.


Nálunk ez így (össze-vissza) természetes.

2019. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy lett megoldva, hogy felszereltettünk még egy plusz zárat. Vagy belülre is lehet akár láncot, de azt csak akkor tudod használni, ha otthon vagy. Bemenni akkor sem tud, csak ha te kinyitod neki, ha a fürdőben vagy és nagyon nem hiányzik a társasága, akkor majd nem hallod meg, és egy idő után leesik neki... Szóval mi úgy csináljuk, hogy alapból be tudnának menni, de ha nem akarjuk, akkor rázárjuk a harmadikat, amihez nincs kulcsuk. Persze ha a párod nem partner benne, és már rohanna azzal a kulccsal is, akkor ez sem megoldás.
2019. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!