Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meg tudtad kerni a parod,...

Meg tudtad kerni a parod, hogy ne jojjon at a lakasotokba/hazatokba a csaladja? (Foleg anyos, apos)

Figyelt kérdés

Vagy csak valamiert rosszabb a viszony es meg sem kellett kerni senkit. Pl idore van szukseg.


Mi szamit bunkosagnak ? Mi az amit mar nem "muszaj" lenyelned es beengedni az eletedbe?

Hol van szerinted a bunkosag hatara? Ha nem mesz X hetente bajologni? Vagy kesobbre is kitolhatod? Van sok hasonlo kerdes, de most az a hatar erdekelne,hogy hol van az emberek tobbsegenel.


Mit latsz masok kapcsolatabol mit nem szabad mar megcsinalni?



2019. ápr. 28. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem az anyóssal meg az apóssal van problémám, hanem a sógorom élettársával. Gyűlölöm azt a nőt azért, ahogy viselkedett velem a múltban, és már évek óta hajlandó sem voltam találkozni vele. Viszont nem akarok családi botrányt kirobbantani azzal, hogy kitiltom tőlünk a nőt. Egyrészt a páromnak ugyanolyan joga van a lakásunkba hívni valakit, mint nekem, másrészt nem akarom, hogy ő meg a testvére közt megromoljon a viszony. Ezért amikor úgy jön hozzánk látogatóba, hogy hozza azt a patkány nőt, én szépen lelépek otthonról. Meglátogatom a szüleimet, fodrászhoz/kozmetikushoz megyek, beülök a könyvtárba olvasni, vagy csak sétálok egyet a városban. Lehet, hogy ez is bunkóság, de ez van, képtelen lennék egy levegőt szívni vele.
2019. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szerintem tiltsd ki onnan! Mondd meg higgadtan szepen a parodnak h Dragam nagyon nem szeretnek itt talizni azzal a "novel" kerlek o ne jojjon ide mert akkor mindig el kene mennem es ez az otthonom..nem atjarohaz. Pont.


Figyi. Nem tiltottam ki senkit konkretan tolunk. A lakas fele az enyem "csak". De nalam bejott az h latvanyosan szenvedtem mikor valakije jott ..rosszul lettem mert utalom oket :DD vendeg se erezte komfortosan magat meg parom is latta h ez nem jo.. Aztan nem jon senki. De en se hivogatok oda senkit. :)


Konkretan nem mondtam ki..hulyen jott volna ki. De szerencsem volt.

2019. máj. 1. 20:22
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy konkrétan milyen viszonyban vagytok a látni nem kívánt rokonokkal, de ha a párom évi 1-2 alkalommal ikyen látványosan szenvedne, mikor a rokonaimmal kell találkoznia, akkor az szörnyen rosszul esne.
2019. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsoo! Jaaj evi 1-2 alkalom siman belefer nalam! Tesojaek max 1x jonnek egy evben fel fel orara..se (kinn elnek es nem mi szallasoljuk oket ha itt vannak 1 hetet..abbol 30 percet velunk..) szoval addig csinos vagyok es kedves. Ha ez X hetente lenne nem szeretnem..
2019. máj. 8. 09:04
 15/23 anonim ***** válasza:
A férjem testvére egy alkoholista tapló, egyszer volt nálunk, azóta nem teheti be ide a lábát, de ezt a férjem elfogadta, ő sem bírja elviselni.
2019. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolso, mit tett a ferjed testvere? Mar onmagaban gaz h alkoholista de akkor gondolom baromsagot csinalt ..:(
2019. máj. 9. 08:02
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

"Nincs határ, olyanok, amilyenek. Amikor összeházasodtunk, tudtam, milyen a családja, ezzel együtt vállaltam az együttélést. Ennyi."


Jó nagy marhaságot összehordtál!

Képzeld, én a párommal 5 éve voltam együtt, mikor osszehazasodtunk. Egészen addig nagyon jól megvoltunk az anyósommal. Normálisan tudtunk beszélgetni, majdnem barátnő szinten. Aztán házasság után teljesen kifordult magából. Akkor a te észjárásod alapján, nekem el kell válnom? Csak mert most már rüheljük egymást az anyóssal? Mert kibújt a szög a zsákból, és kimutatta a foga fehérjét, és 5 évig rendesen megjátszotta a kedves, törékeny anyuka szerepét? Semmi baj nincs a férjemmel, egymással nincs semmi bajunk nagyon jól megvagyunk. És ő is el van képedve, hogy hogy viselkedik azóta az anyja, szinte rá sem ismer. Beszélni az anyjával erről nem lehet,prpbaltibk többször. És férjem teljesen mellettem áll,hisuen engem választott párjának. Szóval nem, nem fogok emiatt elválni életem párjától csak mert nem jövünk ki az anyjával.

2019. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17es

Az általad említett válaszoló saját magáról beszélt, nem rólad. Tudod, akinek nem inge...

2019. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
:(
2019. máj. 28. 15:30
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Mi kompromisszumokat kötünk ebben a párommal. Nem is azzal foglalkozom, hogy a rokonságnak mi esik jól meg nem jól, mert az nem érdekel. Csak azt nézem, hogy a párom még mit tud tolerálni a részemről. Pl. anyóst nem kedvelem, soha a büdös életben nem is fogom. Ő (anyós) azt szeretné, ha minimum két hetente fél napot vele lennék, és őt szórakoztatnám, mert unatkozik. Nem érdekel. A páromnál ott a határ, hogy Karácsonykor, és a családi egyéb ünnepeken (szülinap, névnap, keresztelő, stb.) nekem is át kell mennem hozzá. Ennyit kibírok, és meg is értem. Vagyis átlag 2-3 havonta látom anyóst, ami bőven elég. Nálunk ez lett a közös határ. Nem az a szempont, hogy anyós mit tart bunkóságnak, hanem, hogy a páromnál, és nálam mi fér bele. Néha elviselem bizonyos családtagjait, az ő kedvéért. De szerencsére vannak olyan családtagjai is emellett, akiket jóval gyakrabban látok, mert nem elviselni kell őket, ugyanis kellemes emberek :)
2019. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!