Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meg tudtad kerni a parod,...

Meg tudtad kerni a parod, hogy ne jojjon at a lakasotokba/hazatokba a csaladja? (Foleg anyos, apos)

Figyelt kérdés

Vagy csak valamiert rosszabb a viszony es meg sem kellett kerni senkit. Pl idore van szukseg.


Mi szamit bunkosagnak ? Mi az amit mar nem "muszaj" lenyelned es beengedni az eletedbe?

Hol van szerinted a bunkosag hatara? Ha nem mesz X hetente bajologni? Vagy kesobbre is kitolhatod? Van sok hasonlo kerdes, de most az a hatar erdekelne,hogy hol van az emberek tobbsegenel.


Mit latsz masok kapcsolatabol mit nem szabad mar megcsinalni?



2019. ápr. 28. 14:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolso! Tokeletesen leirtad mit erzek! Pont ezt tettuk a parommal!

Az a lenyeg h nekunk kozosen mi fer bele es nem a kettonk csaladjainak.. hisz ez a mi eletunk. 😊😊


Anyos kozli X honapja korabban arra h most nem jo mert kell a maganszfera. Erre o "igen ertem, de.... Hagyjuk" erre en" akkor hagyjuk orokre jo? Koszii szepen majd beszelunk puszii" essss Leraztam :D


Boven eleg 2,5 havonta latnom mar..

2019. máj. 29. 01:26
 22/23 anonim ***** válasza:

Meg is kértem.

Apósom ki van tiltva a házunkból...

Szerencsére a párom is rájött hogy milyen....

Közel egy éve nem beszéltek....

2019. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:( ugy sajnalom mikor nincs kozos hullamhosszon par ember..

Es anyosod mehet??

Nalunk nem ez van..de alapbol rajottek h nem akarnak jonni..+ paromnak sincs belsoseges viszonya veluk. En neha elkiserem. De most miert en teperjek h jojjenek..?? Nem az en szuleim..

2019. jún. 23. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!