Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós mosson rám ezidőben?

Anyós mosson rám ezidőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, tanulok még gimiben, a páromnál leszek a nyáron terveink szerint 1 hónapot. Majdnem egy éve élünk távkapcsolatban,ki akarjuk végrd próbálni hogy egyhuzamban sok időt töltsünk együtt.

A párom katona,külön él a szüleitől.

Az anyósom mos rá amíg nem lesz mosogépe,hisz nemrég költözött át egy másik albérletbe és még nem szerzett mosógépet a párom.

Igazából az a szerencse,hogy jól kijövök anyosommal,annyit nem beszélünk,de kölcsönösen kedveljük a másikat.

Felmerült bennem,hogy ha ott töltöm azt az egy hónapot a párom lakásában hogy akkor az én mosandó ruháim is az anyósom mosná. Azonban arra gondoltam hogy lehet jobb lenne,ha a fehérneműim (bugyik) én mosnám kézzel. Nem tudom mennyire várjam el hogy ő mossa ki,nem tudom mennyire számít ez bunkóságnak,hiába a mosógépe mossa.

Bocsánat az érdekes kérdésért,mi lenne a véleményetek?



2019. máj. 8. 11:25
1 2 3 4
 11/31 babyboom567 ***** válasza:
35%

1. vegyetek egy használt mosógépet.

2. ha anyósjelölted nem ajánlja fel,hogy kimossa a tiedet is, akkor csak úgy magadtól e vidd át.

3. nyár lesz, nincs szükség sok ruhára, sőt hamar megszárad.

4. ne nagymosát tervezz be abban az 1 hónapban, hanem pl, hogy mikor este tusolsz, kimosod lavorba az aznapi bugyid, mellltartód ,zoknid,pólód, kb 15-20 perc naponta.

2019. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

A "vigyél mosószert, öblítőt" jó dolog, de előtte szerintem kérdezd meg anyóst hogy milyet használ, vagy lesd ki. Mert sokan ragaszkodnak egy bizonyos fajtához, mással nem szívesen mosnak.

Én pl csak kapszulát használok és abból is csak Persilt, nekem az vált be. Anyum meg pl csak Coccolino öblítőből csak a sárga színűt, mert a többitől viszket.


De persze ha külön mossa a te ruháidat, azt használsz amit akarsz.

2019. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Én inkább mennék mosodába, vagy vennék mosógépet, előbb-utóbb úgyis fog kelleni.
2019. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%
Vesztek egy mosógépet és kész.
2019. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%

Milyen édes kislàny vagy..."Anyósom"

18 évesen, tápkapcsolatban élve honnan a bànatból lenne az anyósod?


Egyébként vegyetek egy mosógépet, probléma megoldva.

2019. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek mosógépet, ez ma már nem tétel, tényleg. Előbb-utóbb úgyis kellene. Ne legyetek ráutalva másra.
2019. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tudtok mosógépet venni, vagyis a párod, hisz te még gimis vagy, és párod anyukájának se jut eszébe felajánlani, hogy hozd el hozzájuk te is a cuccodat, kérdezze meg a párod, hogy anyu, Zsuzsi is elhozhatja a ruháját, míg itt lakik nálam? Nem hiszem, hogy azt mondja, nem. Jó ötlet a többiektől, hogy vigyél mosószert, öblítőt. Lehet, hogy elhajt vele, azaz nem fogadja el, de biztos jól esik majd neki. Meg na, így korrekt.
2019. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 unicornis993 válasza:
68%
Vagy te vidd oda a mosnivalódat, ahova eddig- feltételezem, a szülői házba.
2019. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de szerintem még alacsony bérből is futja mosógépre, a katonák meg nem is keresnek rosszul. Nem egyszer volt mostanában pályázat is beszerzésre. Kicsit fura nekem, hogy ez miért megoldhatatlan probléma.
2019. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
35%
Annyira tudtam, hogy az "anyós" szóba bele fog kötni valaki... Melyik részét nem értetted a kérdésnek emiatt a szó miatt?
2019. máj. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!