Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós mosson rám ezidőben?

Anyós mosson rám ezidőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, tanulok még gimiben, a páromnál leszek a nyáron terveink szerint 1 hónapot. Majdnem egy éve élünk távkapcsolatban,ki akarjuk végrd próbálni hogy egyhuzamban sok időt töltsünk együtt.

A párom katona,külön él a szüleitől.

Az anyósom mos rá amíg nem lesz mosogépe,hisz nemrég költözött át egy másik albérletbe és még nem szerzett mosógépet a párom.

Igazából az a szerencse,hogy jól kijövök anyosommal,annyit nem beszélünk,de kölcsönösen kedveljük a másikat.

Felmerült bennem,hogy ha ott töltöm azt az egy hónapot a párom lakásában hogy akkor az én mosandó ruháim is az anyósom mosná. Azonban arra gondoltam hogy lehet jobb lenne,ha a fehérneműim (bugyik) én mosnám kézzel. Nem tudom mennyire várjam el hogy ő mossa ki,nem tudom mennyire számít ez bunkóságnak,hiába a mosógépe mossa.

Bocsánat az érdekes kérdésért,mi lenne a véleményetek?



2019. máj. 8. 11:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Vagy vidd mosodába (ami nem olyan drága, főleg ha csak egy hónapra mész, max 2x mész és kimossa a gép)

Vagy mosd ki lavorban, szerintem ez egyszerűbb lenne.

2019. máj. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a legelső dolog hogy intéz az ember magának egy mosógépet ha már külön él. Nem is értem. Sokkal macerásabb ide-oda hurcolászni a szennyest. Mikró van? Vagy a kaját is áthordja a palid melegíteni anyuhoz?
2019. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%
Ajánlottátok többen, hogy vigye mosodába a cuccait. Na de ha egy másik nőhöz aki közel áll hozzá nem akarja vinni a bugyijait mosni, akkor hogy vinné egy idegen helyre? Én is a mosógép beszerzést preferálom!
2019. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
van önkiszolgáló mosoda, mintha otthon lenne, senki hozzá se nyúl a ruháihoz
2019. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjuk már, hogy lavorban mossa a cuccait mindent este... :D


Ad1: Ha tényleg jól kijössz a "mamával", akkor beszélhetsz vele te, hogy esetleg hozzácsaphatnátok-e a párod holmijaihoz a tieidet, viszel mosóport és öblítőt is. Akár még azt is mondhatod, hogy intézed te a mosást/teregetést/pakolást szívesen.

Ad2: Mosoda, sok helyen te magad is megcsinálhatod az egészet.

Ad3: A barátod vesz egy mosógépet.

2019. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

NEM anyós, max anyósjelölt.

18 évesen illik tisztába lenni a fogalmakkal

2019. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem komolyan. Azt írod, hogy nyáron lennél ott egy hónapot, és most költözött új albérletbe a párod. Nyárig nem tud beszerezni egy mosógépet? :D
2019. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ugyan miért ne moshatná ki kézzel a kis aznapi nyári cuccát fehérneműstől? Kb 5 perc a mosdókagylóban kilöttyinteni. Persze hogy a legideálisabb az lenne ha a párja beszerezne egy mosógépet, de valamiért ez még nem történt meg és távkapcsolatban ezt nem a lány tisztje kérni, hiszen nem arról van szó hogy együtt élnek vagy összeköltöznek és a lány is beszáll a költségekbe, hanem egy hónapnyi valószínű meztelenkedéssel teli együttlétről.

Kérdező: ne vedd evidensnek hogy a párod anyja rád is mos. Ha felajánlja esetleg akkor elfogadható ha te viszel mosószert meg öblítőt és kimosod a saját ruhád a gépével.

2019. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

60 alatt már vannak új mosógép, viszont használtan meg fele ennyiért is vannak rendes automata mosógépek. Aztán probléma megoldva!!!

Mert az egy dolog,hogy anyósod a saját fiára mos és jól kijöttök,de lehet nem úgy képzeli,hogy akkor majd már te is oda hordod a szennyesed.

2019. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy vegyetek egy mosógépet! Egyrészt bárhogy is alakul az életetek, a párod elvárja, hogy az anyja mosson rá?

Aztán meg a lehetőségek: Párod elviszi az anyukájához a cuccát, te meg megoldod magadnak. Lehetséges reakció: " A sajátját kimossa, de a fiamét nem hajlandó! .............." (Jó, tudom az anyósod nem olyan! Most.)

Odaviszed hozzá a tiedet is. Lehetséges reakció: " Elvárja hogy mossak rájuk..."

Szóval tessék venni egy mosógépet! Ha párod amúgyis katona, akkor ott van mit mosni. Ma meg szakadjon el az anyucijától, és ne hordja oda neki a gatyáját mosni! Ez amúgy se vezetne jóra, mert később nem fogod tudno levakarni az anyóst magatokról. (Mert ő csak segíteni akar, meg csak jót kara nektek. Pláne meg az egyszem szemfényének a fiacskájának, akit el akarsz tőle rabolni.)

2019. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!