Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós mosson rám ezidőben?

Anyós mosson rám ezidőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, tanulok még gimiben, a páromnál leszek a nyáron terveink szerint 1 hónapot. Majdnem egy éve élünk távkapcsolatban,ki akarjuk végrd próbálni hogy egyhuzamban sok időt töltsünk együtt.

A párom katona,külön él a szüleitől.

Az anyósom mos rá amíg nem lesz mosogépe,hisz nemrég költözött át egy másik albérletbe és még nem szerzett mosógépet a párom.

Igazából az a szerencse,hogy jól kijövök anyosommal,annyit nem beszélünk,de kölcsönösen kedveljük a másikat.

Felmerült bennem,hogy ha ott töltöm azt az egy hónapot a párom lakásában hogy akkor az én mosandó ruháim is az anyósom mosná. Azonban arra gondoltam hogy lehet jobb lenne,ha a fehérneműim (bugyik) én mosnám kézzel. Nem tudom mennyire várjam el hogy ő mossa ki,nem tudom mennyire számít ez bunkóságnak,hiába a mosógépe mossa.

Bocsánat az érdekes kérdésért,mi lenne a véleményetek?



2019. máj. 8. 11:25
1 2 3 4
 31/31 unicornis993 válasza:
33%
Miért ne hívhatná anyósnak? Rohadt hosszú mindig kimondaniés leírni, hogy " a barátom anyukája" , vagy "anyósjelöltem". Meg ez nem politikai kampány, hogy jelöltekről beszéljünk, főleg,ha még meg sem kérte a fiú a kezét. Nem értem, egyes kommentelők miért ezt nehezményezik?
2019. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!