Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másfél év után nem mutatott...

Másfél év után nem mutatott be a szüleinek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég jó módú családról van szó. Az én családom már ismeri régen a barátomat de ő még mindig nem hozta fel hogy bemutatna. Kiváncsi lennék hogy ti ebből mit következtettek le. Kérdeztem már azt valászolta hogy nem szégyell engem.19 F 17l
2019. máj. 18. 11:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

1. Nem gondolja komolyan.

2. Hazudós.

Felejtős.

2019. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

Én ebből arra következtetek, hogy nem vagy képes a vágyaidat őszintén kommunikálni az általad barátnak hívott valakivel, ami elég sok midnenre visszavezethető, de egészséges kapcsolatra nem.


KOMMUNIKÁLJ a pároddal. Ne a neten old meg a képzeld gondjaidat, hanem az életben. Ülj le vele és beszél erről. Mond el, mit látsz. Kérdezd meg, miért van így. Hallgassad meg. Foglald össze neki, hogy mit mondott, ha azt megerősíti, hogy valóban érted, amit mondott, tedd fel a következő kérdésedet és így tovább. Ezt hívják felnőtt emberek kommunikációnak. Ez az alapja minden kapcsolatnak. A tiétekéből ez veszélyesen hiányzik!

2019. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg nőneműek voltak az előttem válaszolók, mert én mint (idős) férfi úgy gondolom, hogy teljesen más az érzelmek kimutatása nő és férfi esetében (még ha fiatalok is), hiszen tudjuk, hogy már egészen pár éves kisgyerek korban is erősen eltér a kislányok és kisfiúk viselkedése. Egy férfi egyszerűen nem érzi szükségesnek, hogy a saját érzelmeit mások orrára kösse (még ha azok a saját szülei is).
2019. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

"Valószínűleg nőneműek voltak az előttem válaszolók, mert én mint (idős) férfi úgy gondolom, hogy teljesen más az érzelmek kimutatása nő és férfi esetében ... Egy férfi egyszerűen nem érzi szükségesnek, hogy a saját érzelmeit mások orrára kösse (még ha azok a saját szülei is)."

Ja, hogy szerinted nem csak hogy nem mutatta be még mindig, hanem egyáltalán nem is tudnak a szülei a lány létezéséről se? :-O Akkor még gázabb a helyzet...

2019. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kérdés nem a válaszolókról szól, hanem két emberről.

Nem találgatni kell a sötétben, hanem a két embernek leülni és megbeszélni.

2019. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

Így van, beszéljetek róla. Kérdezz rá.

Engem sem "mutatott be" a párom, 5 éve vagyunk együtt. Korábbi rossz tapasztalatok miatt. A sztorikat hallván tulajdonképpen megköszöntem neki, hogy nekem ezt nem kell elviselni, és ő birkózik meg velük. Az én családom imádja a páromat amúgy, családtagként kezelik. Szóval simán lehet, hogy a szülei zakkantak és ő nem akar ennek kitenni. De az, hogy nálam ez volt, nem jelenti azt, hogy nálatok is. Beszéljétek meg.

2019. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem olyan viszonyban van a szüleivel mint te. Én senkit nem mutatok be.
2019. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az jutna eszembe elsőre, hogy szégyelli a szüleit meg a családját előtted. Sajnos Én is így vagyok. Egy idegbolond apával és egy részeges anyukával vert meg az Isten, már előre rettegek, amikor összejövök egy lánnyal, hogy vajon mit fog szólni ... Ez van sajnos. 19/f
2019. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
" Kiváncsi lennék hogy ti ebből mit következtettek le. Kérdeztem már azt valászolta hogy nem szégyell engem." - Kérdező, akkor elég egyértelmű, a szüleit szégyelli... én se szabadítottam rá a páromra a saját szüleimet soha...
2019. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
74%
Olyan hülyeség aki azt írja, hogy jaj 19 évesen miért gondolná komolyan. Jó, lehet a mi párosunk ritka de mi ötödik éve vagyunk együtt a párommal, én 15 voltam , ő 17 mikor össze jöttünk. Azóta is ugyanúgy szeretjük egymást.
2019. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!