Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másfél év után nem mutatott...

Másfél év után nem mutatott be a szüleinek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég jó módú családról van szó. Az én családom már ismeri régen a barátomat de ő még mindig nem hozta fel hogy bemutatna. Kiváncsi lennék hogy ti ebből mit következtettek le. Kérdeztem már azt valászolta hogy nem szégyell engem.19 F 17l
2019. máj. 18. 11:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenhol gondolkoznak egyformán. A főnököm mesélte, hogy megmondta a fiának:

"Édes fiam, a lakásunk nem átjáróház és nem kupleráj, ide majd csak azt hozd, akit el is vennél akár! Addig a "futottak még" kategóriának nem állunk haptákban anyáddal!"

Van ilyen szemlélet is.

2019. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is késett a bemutatás. Jómódú szülőkhöz azért nem mentünk együtt,mert válófélben voltak.

Csak akkor ismertem meg őket,amikor mindkettő külön lakásba költözött.

2019. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

a) szégyell

b) kamuzott róluk

c)rohadtul kattantak

d) baromi sznobok

e) rohadtul vaskalaposak("csak azt hozd haza, akit el is veszel")



De ahhoz, hogy kitaláld, neked kell leülnöd vele beszélni és hogy bökje ki, hogy 1,5 év alatt miért nem tudott erre időt szánni.

2019. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
59%
Szerintem még igenis szégyell téged. Hasonló helyzetben voltam ilyen korban.
2019. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Flan ***** válasza:
56%
Szia.Mi lenne,ha holnaptól te is csak nyilvános helyen találkoznál vele? Gondolom a srácnak nagyon kényelmes a te ágyacskádban alukálni,a te süteményed eszegetni és nálatok vendégeskedni,mint hogy elvinne sétálni,fagyizni vagy csillagokat nézegetni egy dombtetőn.A legtöbb lány ott rontja el,tisztelet a kivételnek,hogy gyakorlatilag nem igénylik az udvarlást.A férfiak még annak örülnek a legjobban,ha a semmiért is megvan a minden.Én a helyedben csak nyilvános helyen találkoznék vele,és hagynám hogy udvaroljon.
2019. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%

"A legtöbb lány ott rontja el,tisztelet a kivételnek,hogy gyakorlatilag nem igénylik az udvarlást."

Teljesen egyetértek!

2019. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%

""Édes fiam, a lakásunk nem átjáróház és nem kupleráj, ide majd csak azt hozd, akit el is vennél akár! Addig a "futottak még" kategóriának nem állunk haptákban anyáddal!""


Azért ez elég sokat elmond a fiú előéletéről is. Ok nélkül, már a kezdet kezdetén szerintem nem így áll hozzá egy szülő se, csak ha már elegük van a haptákban állásból.

2019. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
93%

Annak idején én egészen biztos voltam benne, hogy ha barátom lesz, nem viszem haza ameddig apám ott van. (Alkoholista volt.) A sors fintora, hogy apám fél éve halott volt már amikor hazavittem bemutatni a jelenlegi páromat.


Azt akartam csak ezzel mondani, hogy talán van a te barátodnál is valami családon belüli tényező ami visszatartja ettől. (Nem olvastam a válaszokat, ha közben esetleg már volt szó erről akkor bocsesz :D )

2019. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
61%

Én soha nem mutatom majd be a szüleimnek, alig tartom velük a kapcsllatot...

A gyereke(ke)t meg egyenesen külföldre tervezem.

21/f

2019. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy hogy szégyelné már a barátnőjét?

Ki jár olyannal aki miatt szégyenkezne?


A szüleit viszont senki sem maga választja...

2019. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!