Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözes szerintetek mi a...

Költözes szerintetek mi a normális? Nekem van igazam vagy az anyósnak?

Figyelt kérdés
Decemberben fogogok szülni eddig a párom szüleinél laktunk de én nem szeretném oda szülni a gyerekem mivel szerintem ez nem normális mert úgyis csak bele szolnának a dolgunkba meg akkor is ha ő azt állitja nem . Ma közölte hogy márpedig az ő fia biztos nem fog elmenni alberletbe mert az drága és amúgy is minek mert azt a pénzt félre lehet tenni és magunkra költeni szerintem ez mind szép és jó de nem mondanam azt hogy termeszetes a nagyszülőkkel lakni anyukam szerint is nekem van igazam . Amugy meg van felretett penzünk szoval simán elmehetnénk albérletbe .... Talán az anyósom azert nem akarja hogy elkoltözzunk mert ragaszkodik a fiához?
2019. jún. 7. 15:03
1 2 3
 11/26 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
A párod mit szeretne?
2019. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
A maga szempontjából mindkét félnek igaza van. Ilyenből nem kell hiúsági kérdést csinálni.
2019. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

"anyukam szerint is nekem van igazam"

:-O

:DD

2019. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
Addig amíg a Gyakorin kell tinimód megerősítést kérned, hogy neked van igazad... kellene alkalmassági teszt a gyerekneveléshez, komolyan mondom. Szerinted itt kit érdekel, hogy mi lesz veled? 99% úgyis mindig azt írja, amit a kérdező látni szeretne, aztán megkapja rá a felpontozást és onnantól kezdve el is felejtette a kérdést. Te meg ott örülsz magadnak, hogy anyukád és a Gyakori népe szerint is neked van igazad. Valahol ez nagyon szomorú, iszonyat magányos tini lehettél, és még mindig az vagy, nem nőtted ki.
2019. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz kérdés, de leginkább úgyis az dönt a férjed mit szeretne. Az esküvőig mi is a férjem szüleinél laktunk, külön bejáratú lakrészben. Teljesen jól megvoltunk, de az esküvő után vettünk saját házat. A kislányunk születése után anyósom elviselhetetlen lett még így is hogy nem vele élünk. Egyszerűen mindenbe beleszól, ha meg nem csinálom, amit mond akkor a hátam mögött elmond mindennek. :D

Tehát az sem döntő, hogy most esetleg jól megvagytok.

A gond az, hogy az albérlhez a félretett pénzetek kell. Ha már most sincs rá keret, akkor a gyerek születése után még kevésbé lesz.

Neked abban van igazad, hogy anyósékhoz szülni nem egészséges, anyósodnak meg abban, hogy nem engedhetitek meg magatoknak az albérletet.

2019. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
Miért van olyan érzésem hogy most azt várod hogy mindenki biztasson maradj az anyósodnál?
2019. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

“szerintetek mi a normális? Nekem van igazam vagy az anyósnak?”

NEKED, NEKED! Te vagy a normális! Adj zöld pacsit! 😇

2019. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%

Eddig te is benne voltál, hogy anyóshoz költözz. Most, hogy jön a baba, ha jól számolom, 3 hónapos terhes vagy, egyből mennél. Na itt van a gubanc. Eddig jó volt, most meg felnőttesdi? Azért ez nem így működik.

Ha annyira önállóak akartatok volna lenni, akkor nem most változtatnék, hanem gyűjtenék önerőre (saját lakásra). Te írtad, hogy van félretett pénz.

2019. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

eddig a párom szüleinél laktunk

Eddig? Mert most hol laktok?


Ma közölte hogy márpedig az ő fia biztos nem fog elmenni alberletbe

Kinek közölte? Neked? Mi a te férjed, kiskutya, akinek a sorsáról a két szétköltözni vágyó gazdi dönt, neki nincs joga belecsaholni?


Talán az anyósom azert nem akarja hogy elkoltözzunk mert ragaszkodik a fiához?

Talán kínodban kamukérdést írtál ki, rögtön a szájbarágós választ is mellékelve?

2019. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
Szülés helyett inkább a tagolást tanulnád meg, mert belefájdul az ember feje, mire elolvassa amit ideböfögtél. A kérdésre válaszolva: az a normális, ha nem az aktuális pasid anyja házában esel teherbe, hanem amikor meg tudsz állni a saját lábadon, meg amikor megoldódnak a lakhatási problémáid. Vergődés meg követelőzés helyett inkább csókolj kezet "anyósodnak", amiért odafogadott a házába, és még azt is eltűrné, hogy lebabázz a nyakára.
2019. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!