Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóséknál lakunk még egy...

Anyóséknál lakunk még egy hónapig és kezdenek idegesíteni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A szomszédban vettünk házat majdnem csak és még nincs teli kerítés és folyton arra nézelődnék, ha elmennek előtte direkt lelassítanak, befékeznek. Nagyon idegesítő ez számomra. Egyáltalán nem vagyunk jóba mert ők nem családcentrikusak és még a fiúkat is kibeszélik. Folyton a mi házunk a téma és hogy mi mit csinálunk ott. Mit mondhatnék anyósnak amikor állandóan kérdezősködik az épülő házról? Nem akarok neki mondani semmit igazabol mert egyaltalan nem tartozik rá és finoman szeretném elmondani , hogy a fia már elég felnőtt!!! Én 21 a párom 26 éves.
2019. júl. 2. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Kár volt a szomszédban házat venni...
2019. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

A szomszédban vettetek házat majdnem csak és még?

Mivan?

2019. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Kuszán irsz! Minek vettetek házat a közvetle közelben? Ti kerestétek magatoknak ezt a helyzetet. Szerintem amúgy természetes ha érdeklődnek a házatok iránt. Lehet pl. azért, mert már nagyon várják, hogy kész legyen és végre elköltözzetek tőlük..
2019. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Ki az az ostoba aki a szomszedba vesz hazat? En nem vennek,nem kene ha ingyen adnak se.Foleg nem anyos apos mellett.Az bna be nekem! Hogy ennel is jobban tonkre tegyenek mindent!Amugy ha mar ez van szimplan mondd meg hogy szaljanak le a temarol legyenek szivesek mert semmi kozuk hozza.Vegezzek a sajat dolguk,sepregessenek a sajat udvarukon ne a tieteket nezzek.En akarkinek megmondanam.Nem erdekel ha nincs elete es maseval akar foglalkozni de engem hagyjon ki belole ha nem akar bajt.Nagyon bosszuallo vagyok
2019. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Most már bírd ki az 1 hónapot. Aztán ha minden nap az ajtótok előtt fognak topogni akkor megmondhatod, hogy ez sok. Perdue ha az ő pénzükből van esetleg a ház akkor nem is olyan meglepő a szitu.
2019. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Rossz szomszédság Török átok,akkor is,ha az anyósod...Ezt a dolgot amúgy nem neked kell elmagyarázni,hanem a párodnak kell mondani az anyósodnak,hogy figyelj,nekem mostantól ő a családom,szeretném,ha ezt megértenéd és elfogadnád.Vannak nekünk is dolgaink amiket egyedül szeretnénk megoldani és senkinek nem mondani róla semmit.
2019. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Anyagilag semmiben sem támogatnak és ezt nem is akarnànak SOHA!

Házat pedig azért vettünk tőlük nem messze mert erre volt pénz. Persze màr megbántam a Párom szerint a 2 méteres teli kerítés rendbe hoz mindent de nem tudom.

2019. júl. 2. 23:31
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Ahol én gyerek voltam,ott több család is élt egymás mellett a saját generációjával. Tehát van ahol ez kivitelezhető. Azt még te tudod,hogy mi az okos arra,hogy így vélekedik anyósodról. Az miben nyilvánul ég,hogy nem családcentrikus,hisz ő érdeklődne. Csak te inkább elzárkózol. Falat,illetve kerítést húzol magatok köré ahelyett,hogy beszélnék vele a problémákról.
2019. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Az "erre volt pénz" csak kifogás. Ha van hatmillió házra, akkor hatmillió lesz házra költve, de ez nem jelenti automatikusan, hogy anyós szomszédja leszek. Itt valami nekem nem kerek.
2019. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
21 évesen biztos nem a spórolt kis pénzedből vettél házat. A kerítés meg semmit nem old meg.
2019. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!