Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóséknál lakunk még egy...

Anyóséknál lakunk még egy hónapig és kezdenek idegesíteni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A szomszédban vettünk házat majdnem csak és még nincs teli kerítés és folyton arra nézelődnék, ha elmennek előtte direkt lelassítanak, befékeznek. Nagyon idegesítő ez számomra. Egyáltalán nem vagyunk jóba mert ők nem családcentrikusak és még a fiúkat is kibeszélik. Folyton a mi házunk a téma és hogy mi mit csinálunk ott. Mit mondhatnék anyósnak amikor állandóan kérdezősködik az épülő házról? Nem akarok neki mondani semmit igazabol mert egyaltalan nem tartozik rá és finoman szeretném elmondani , hogy a fia már elég felnőtt!!! Én 21 a párom 26 éves.
2019. júl. 2. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Ahol én lakok, kertes házas övezet, egyáltalán nincsenek kerítések.

Szerintem egy hónapig ki lehetne bírni nélküle, én biztos nem laknék csak ezért anyóssal.

Az utcára nyíló ablakokra, ajtókra tegyetek sötételőt addig.

Egyébként meg ha ilyen közel koltoztetek és ilyen szar a viszony, akkor mire számítasz, mi lesz később? Én eladnám amíg nem késő. Ha jó a viszony sem érdemes ilyen közel költözni

2019. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%

Ha teljesen bizonyítható a pletykálkodás stb, akkor ha kérdez én megmondanám, hogy mivel így viselkedik, nincs szándékomban semmit mondani, mert nem tartok igényt a pletykálkodására, foglalkozzon a saját életével.

Párod nem állítja le?

2019. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

Ha jól értem, akkor még nem lakható a ház? Ha anyóshoz költöztél, akkor alkalmazkodj. Tudom, hogy ez egy anyóst közösen szidó kérdés, de mégis mi a fene rossz abban, hogy anyóst érdekli, hogy a gyerekének a háza hogyan áll? Miért ne lassíthatna és nézhetné meg? (főleg, ha ti nem vagytok hajlandóak róla beszélni?) Nekem is hasonló korú fiaim vannak, tudom, hogy felnőttek, nem is élnek már velünk, de ettől függetlenül érdekel, hogy mi van velük, ha építkeznének vagy lakást vennének, az is érdekelne. Attól, hogy felnőtt, nem szűnt meg a gyerekük lenni.

Amúgy ha olyan elviselhetetlen a helyzet, költözzetek a te szüleidhez, vagy menjetek albérletbe addig, amíg be tudtok költözni.

2019. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
"Anyagilag semmiben sem támogatnak" Az, hogy ott laksz náluk, az szerinted mi? Jó, tudom most jön az a rész, hogy ti leadtok x összeget havonta. Csak ilyenkor azt nem értem, hogy miért nem mentetek albiba vagy a te szüleidhez...
2019. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

21 évesen túl fiatal az ember még ilyen döntésekhez.

Meg is lett az eredménye.


Melyik században éltek ti?


Gyanítom meghalt a nagyi,vagy hasonló,és megörökölték a házat,és így lett ez.

Akkor is inkább eladnám,de biztos nem költöznék szülők mellé.

2019. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

"Folyton a mi házunk a téma és hogy mi mit csinálunk ott."

Ez a fő probléma? Mindjárt megsíratlak...

2019. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
El kell keserítselek, ezen az nem fog segíteni, hogy átcuccoltok majd a sajátba. A legnagyobb hiba volt a szomszédban házat venni,főleg, ha nem is kedveled őket. Most már mindig a nyakatokra fognak járni.
2019. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
hulyek:D
2019. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Nehezen hiszem, hogy egy egész faluban/városban csak és kizárólag az anyósodék melletti ház volt nektek megfelelő áron. Azért általában egy-egy árkategóriában több eladó ház is van, ha nem rögtön egy kicsit később. Nem véletlenül mondják, hogy annyira kell költözni a másiktól, hogy papucsban már ne lehessen átmenni. Egy eredetileg jó viszonyt is megronthat a túlzott közelség, a tietek meg elég rossz eleve. Én eladnám és messzebb mennék, mert ez jobb nem lesz, és a kerítés semmit nem fog megoldani. Addig meg próbálj meg húzni a szádon és nem összeveszni anyóssal, mégiscsak ő a párod anyja. Ha tovább rontod a viszonyt azt a kapcsolatod is megsínyli.
2019. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Csak kíváncsi rá mire költitek a CSOK-ot.
2019. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!