Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagáljam le ezt a...

Hogy reagáljam le ezt a helyzetet a párom anyjával?

Figyelt kérdés

A párom programot szervezett nekünk és a barátainak, de kicsit zavaros volt nekem a terv és ajánlgattam, hogy egy programot lecserélhetnénk. Mondták a barátok, hogy ők igazából nem ragaszkodnak a programhoz amit javasoltam. Mondtam hogy igazuk van, ők a vendégek, ők tudják mit akarnak csinálni, nem szólok bele akkor.

A párom megkérdezte mi a baj, mondtam hogy semmi sem.

Erre gúnyosan felszólalt az anyukája, hogy ja, pont úgy nézek ki, mint akinek nincs baja.

Őszintén semmi bajom nem volt, nem akartam beleszólni a szervezésbe, elég rosszul esett hogy az anyuka ott mindenki előtt beszólt.

Később azt mondta a párom, hogy ez neki sem tetszett, és majd beszél vele. Elvileg beszéltek is, anyuka azt mondta ez a kettőnk dolga, majd mi megbeszéljük.

Mit kell ezen beszélni? Nem haragszok rá, egyszerűen rosszul esett hogy hangosan, mindenki előtt fejezte ki a véleményét.

Ki sem jött grillezni, mert én is ott voltam, errefel én kaptam meg hogy gyerekes vagyok.

Nekem bőven elég lenne ha magában elfogadná hogy oké, akkor többet nem mondok ilyet. Nem kell se bocsánatkérés, semmi.

Egyáltalán nincs kedvem hozzájuk menni, mert az anyja eddig sem nagyon kedvelt, és most tetézte azzal, hogy nem jön ki ha ott vagyok.

Tényleg nekem kéne ezeket lenyelni és mennem nyalizni meg beszélni vele?



2019. júl. 9. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Próbálom megérteni:

Te duzzogtál, vagy sanyarú képet vágtál X problémád miatt.

Megkérdezik, hogy

- Mi bajod van?

- Semmi!

- Pedig nem úgy néz ki.


Mi a francot tudsz te ezen megsértődni???

Az meg hogy nem ült ki az anyja a fiatalok közé, az nagyon rendben van. Ha kiült volna, akkor meg az lenne a bajod, hogy miért ül ott.

2019. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazából a válaszokon sem vagyok felháborodva.

Nem ismertek sem engem, sem a páromat, sem a helyzetünket. Olyan dolgokat is írtatok, amiknek pont az ellentéte áll fenn.

Nem tudom honnan jött a két tűz közé szorítás, meg olyat is olvastam, hogy a párom majd ráeszmél milyen vagyok. Nem kell őt butának nézni, és ezt nem csak rá értem, hanem minden olyan kérdező párjára, akire olyanokat írtok hogy 'majd rájön milyen vagy..'. Szerintem egy hosszabb kapcsolatban az ember megismeri a másikat és azért tisztában van a hibáival.

Az összeköltözős témát kicsit nevetségesnek tartom, itt írtátok hogy nem is tudtok senki helyzetéről semmit, de azt okosan megállapítottátok, hogy csak dugni vagyok jó, amiért mondjuk nem költözök a családja házába, vagy ő az enyémbe. Érdekes, hogy más helyen le van szólva a kérdező, hogy mi a francnak költöznek szülőkhöz, na de gondolom pont nálunk van a kivétel, mert itt ez kéne.


Közben eszembe jutott hogy olvastam már itt olyan kérdéseket, hogy az anyós piszkálta a menyét, és mindenki az anyukát védte, olyan helyzetben is ami homályos volt, meg olyanban is, ami teljesen körül volt írva. Gondolom a válaszadók nagy része anyós, és ők nem ilyenek. Örülök neki, akkor ne vegyétek magatokra. Nem tudom feltűnt - e, de én sem gyűlölködni akarok a párom anyukájával.

2019. júl. 10. 08:42
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
8# nem kell elítélni rögtön az anyóst, de azert a te hozzászólásod is túlzás... A kérdező a párjával ment gyanítom és nem oda pofátlankodott és programot javasolt, nem megszabdta hogy mit csináljanak. Tény, hogy erről kérdést kiirni elég érdekes.. De te sem vagy semmivel különbb...
2019. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező: a legjobb amit ilyen helyzetben tehetsz, hogy nem hagyod magad. Nem kell tiszteletlennek lenni, se sértődöttnek mutatkozni. Annyi hogy pl. amikor ő beszólt akkor azt mondhattad volna: lehet hogy ön szerint úgy nézek ki, márpedig nincs semmi bajom, most mondtam...

Engem nagyon fel tud bosszantani ahogy az idősebbek közül sokan úgy gondolják hogy a korukra való tekintettel szurkálhatják, beszólhatnak a fiatalabbnak. Én úgy gondolom, hogy aki velem tiszteletteljes azzal én is az vagyok, aki meg nem, azzal kimért és távolságtartó vagyok és nem hagyom magam megalázni.

Nem kell feltétlenül jóban lenni anyósjelölttel, pláne hogy nyilvánvalóan nem vagy neki szimpi, hidd el nem kell teperned a kegyeiért vagy elviselned ha bánt. A fiával vagy együtt, nem vele. Ha nem jön ki a társaságodba amikor ott vagy, az ő baja.

2019. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

#13, az én hozzászólásomban mégis hol a túlzás?

Ha megnézted volna jobban, láthatnád, hogy az odapofátlankodóst nem én írtam (bár a nyers stílus ellenére is látok benne igazságot), az enyém a legelső válasz.

2019. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utál és megragadja a lehetőséget, hogy beléd marjon.

A sok nagypofájú véleménye ebben a témában nem releváns. Mind irigy, buta banya.

2019. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!