Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most találkoztam először a...

Most találkoztam először a párom szüleivel és úgy érzem, hogy nem igazán kedvelnek, hogy tudnék közelebb kerülni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom aki hazavitt bemutatni a szüleinek, 1 hónapja ismerjük egymást, de pár napja mondtuk csak ki, hogy együtt vagyunk.

Az anyukája nem volt túl beszédes, nem kérdezett semmit az apukája mesélt régi sztorikat, de úgy igazából nem volt túl sok kommunikáció. Lehet, hogy a korkülönbség zavarja őket? Én 19 éves lány vagyok a párom pedig 31 éves.

Mi a véleményetek a korkülönbségről? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



#párkapcsolat #korkülönbség #anyós-apó viszony
2019. júl. 14. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

Én szülő vagyok.Három felnőtt gyermekemmel átestem már jó néhány bemutatott baráton, barátnőn.

Első találkozás nálunk is hasonló.Mi szülők is kissé azt se tudjuk, mit is kérdezzünk, mit is mondjunk.Nem azért, mert baj van a fiúval-lánnyal, hanem még nem ismerjük egymást.Faggatni se szeretnénk, elvadítani se.

Aztán a 2.találkozás már nem olyan feszélyezett.

Utólag a 2 vejemmel már nevetjük, mikor elmondjuk egymásnak, milyen volt az első találkozás.

2019. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%

Itt azon van a hangsúly, hogy tök más életszakaszban vagytok.

Ő már valamit elért karrier ügyileg, te nemrég érettségiztél és még csak most kezdesz el dolgozni/OKJ-ra vagy egyetemre járni.


Ergo: kelleni fog némi rugalmasság,hogy ezeket a különbségeket tudjátok kezelni.


Ha 25 évesen hozott volna haza, valószínűleg másképp kezelnek.


Ha már évek óta együtt lesztek, nagy eséllyel megenyhülnek, sokszor szokott így lenni. Ekkora korkülönbséggel elég nagyot kell domborítani sok szülőnél, sajnos, nem sajnos. Bár nem akkorát, mint -/+20-30 évvel.

Vagy úgy, hogy a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fogadnak el.


Szerintem adj nekik időt és meglátod, milyenek elfogadás terén.

2019. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
31%

"9: Az ilyen okostojásokat kéne jól nyakon verni, akik támogatják az ilyen kapcsolatokat, amikor semmi értelme nincs."

9-es neked ismeretlen fogalom a szerelem, ugye?


Verd magad nyakon, mert belekárogsz varnyúként más kapcsolatába.

2019. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%

#23


Én legalább nem adok idióta tanácsokat és nem tapsolgatok egy tök értelmetlen kapcsolathoz. Ez a szerelem duma meg annyira kamu.

2019. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Hajjaj ilyen rövid idő leforgása alatt rengetek válasz érkezett és nagyon szépen köszönöm mindegyiket egytől egyig. 😊

12.válaszoló a párom már jó pár éve nem lakik otthon az ország másik végében lakik. Így ismeretlenül is kívánok nektek nagyon hosszú és boldog éveket, gratulálok a babához is ☺️

16.válaszoló Igen, ez bennem is felmerült mielőtt összejöttünk ezen össze is vesztünk, mivel az indokok között szerepelt ez is, amiért nem működne a kapcsolat. De megbeszéltük mindig is úgy gondoltam, hogy fiatalon minimum 21 évesen szeretnék férjhez menni és majd olyan 23 éves koromban gyereket vállalni. Neki ez így teljesen működésképes lenne.

Köszönöm szépen neked is a segítséget és szintén hosszú boldog és kiegyensúlyozott éveket kívánok neked és a családodnak, szeressétek egymást nagyon sokáig .☺️☺️

(Elnézését ha valakit letegeztem és nem lett volna szabad 😅🙈🙊)

2019. júl. 16. 00:35
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, rengeteKnek írja a rengeteG szót ez a félanalfabéta, aztán kismajmokkal szórja meg a válaszát. Nos egy ilyen intelligens, érett, komoly kislánnyal biztosan házasságot és gyermekeket terveznek a felnőtt férfiak...🤦‍♀️ Ez már megint egy kamukérdés, amit a mi kedvenc “16l”-ünk írt ki.
2019. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
46%

Én 22 éves voltam mikor összejöttem egy nálam 11 évvel idősebb férfival. A szüleim először csodálkoztak, de nem voltak ellenszenvesek. Sőt.

Már egy ideje tart a kapcsolatunk, és tökéletesen megvagyunk. :) Viszont ehhez tényleg az kell, hogy egysíkon legyetek agyilag. :) Én viszonylag máshogy gondolkozom mint a korombeliek. Nekem nem minden a pia és a bulizás, ilyenekre nincs szükségem. Ha iszom, akkor is a párommal teszem, szóval ilyenek miatt sincsen feszkó. Mérd fel a cselekedeteit. Ne legyél naív, ha csak kihasználni akar, akkor az hamar kiderül.

2019. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!