Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez tenyleg baj, esetleg serto...

Ez tenyleg baj, esetleg serto lenne?

Figyelt kérdés
Parom 27F eves en 26N. Anyosom mikor kettesben maradtunk 5 percre megjegyezte h nem jarunk at minden vasarnap hozzajuk vagy enni vagy csak ott ulni hanem vegre munka stb utan kozos programokat csinalunk. 😱 Kulon elunk ketten 4 eve. Es h ez mar miota igy megy. Szoktunk menni en is szoktam oket udvozolni. Megnondtam anyosnak h ezen ne sertodjon meg nem akarjuk bantani erdekel h vannak DE nem tudunk minden Vasnap ott lenni 12kor. 😱😀 Meg mondjuk en se keszitettem csaladi ebedeket ugy 1x se visszagondolva de sajat csaladomnak se. Remelem ezen senki se ragodik. Valojaban serto,hogy kozosen fozunk kozos programok vannak kettesben stb es megyunk DE nem minden heten anyosekhoz ?? Ugy erzem pokol lenne mimdig ehhez igazitani az eletet h fixen es ha marpedig nem megyunk vege mindennek. Az en anyukam megerti orul ha megyunk de nem pattog ha nem.

2019. júl. 16. 17:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Te írtad ki a kérdést, neked ment a válasz. De módosítom: az, hogy 4 év alatt egyszer sem hívtátok, láttátok vendégül őket, az gáz
2019. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
#10: Igen az.
2019. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
😰
2019. júl. 16. 19:22
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is fura, hogy még 1x se hívtátok meg őket ebédre a négy év alatt.

Mi nagyiékhoz minden hónap első vasárnapján megyünk, kb. 25 éve és nincs semmi vita.

2019. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

Az h nem mentek minden vasarnap, az normális. Az hogy senkit nem hivtatok magatokhoz... Az nagyon nem.


Emoji meg nem korhataros.33 vagyok.. Hasznalok es fogok is☝️

2019. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! 😊 Igy atgondolva fura jha..de total semmi kedvem a vendegekhez. En meg rendszeresen latogatom mamam es edesanyam :)
2019. júl. 17. 18:43
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha ilyen típusok, akkor kicsit tényleg rossz hogy még nem hívtátok meg őket egyszer sem.

Nekik úgy látszik fontos ez a közös ebédelgetés.


Nem kell annyit járni hozzájuk, majd megszokják..

2019. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

"ket hetente Sem"

Hát pedig két hetente egyszer egyszer pár órát megérne a jó viszony...

2019. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

En elfogadok minden tipusu valaszt mert kulonbozoek vagyunk & azert is irtam ki h lassam ki hogy latja ezt a temat.

A viszony jo a csaladjaval mert mindig kedves es csinos vagyok adok magamra ha odamegyek megkerdezem hogy vannak. (Nem kis estelyiben megyek de rendezetten)


Nem bunkozok vagy ilyesmik..

:) De 2 hetente ez varoson belul se jon ossze.

2019. júl. 19. 11:09
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha fontos lenne, összejönne, mert összehoznátok... Mindenki arra ér rá, amire akar.
2019. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!