Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez tenyleg baj, esetleg serto...

Ez tenyleg baj, esetleg serto lenne?

Figyelt kérdés
Parom 27F eves en 26N. Anyosom mikor kettesben maradtunk 5 percre megjegyezte h nem jarunk at minden vasarnap hozzajuk vagy enni vagy csak ott ulni hanem vegre munka stb utan kozos programokat csinalunk. 😱 Kulon elunk ketten 4 eve. Es h ez mar miota igy megy. Szoktunk menni en is szoktam oket udvozolni. Megnondtam anyosnak h ezen ne sertodjon meg nem akarjuk bantani erdekel h vannak DE nem tudunk minden Vasnap ott lenni 12kor. 😱😀 Meg mondjuk en se keszitettem csaladi ebedeket ugy 1x se visszagondolva de sajat csaladomnak se. Remelem ezen senki se ragodik. Valojaban serto,hogy kozosen fozunk kozos programok vannak kettesben stb es megyunk DE nem minden heten anyosekhoz ?? Ugy erzem pokol lenne mimdig ehhez igazitani az eletet h fixen es ha marpedig nem megyunk vege mindennek. Az en anyukam megerti orul ha megyunk de nem pattog ha nem.

2019. júl. 16. 17:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%

En kicsit mas eletszakaszban vagyok, de azert leirom:


Mi (a szuleimmel) hetente tobb napon latogatjuk mamat par orara, mert egyedul el, csak egy kiskutyaja van. Az unnepnapokat is egyutt szoktuk tolteni, olyankor inkabb ok jonnek, nalunk tobb hely van.


Az unnepnapos kozos ebedelest kiprobalhatnatok, mint kompromisszum. 😊 Ha otthon nincs kedved fogadni oket, akkor elmehettek etterembe is vagy pizzazni :)


Remelem adtam otletet ezzel, vagy segitettem :)


21/L


😵❤️🧐😑🙄🤭🧐😊😌🤟🏼 Tessek emoji 🥴🤭🤭🤭🌈💁🤣

2019. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Koszii 😊😊😊

Aranyos vagy!

Az elotted levot ertem,h ugy erti arra erunk ra amire akarunk DE MI nem akarunk mindig erre raerni :D hanem idonkent.

2019. júl. 21. 18:30
 23/23 anonim ***** válasza:

"MI nem akarunk mindig erre raerni :D hanem idonkent"

Akkor meg nem mindegy, hogy mit gondol, mit érez az anyósod? Én azt hittem, hogy bánt, hogy nem esik jól neki, ezért azon gondolkodsz, hogyan változtass a helyzeten, és hogy némi kompromisszumra is rávehető vagy. De ha nem, hát nem. Akkor viszont semmi értelme nem volt kiírni a kérdést.

2019. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!