Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A 19-20 éves korosztály...

A 19-20 éves korosztály mennyit találkozik a nagymamával? Minnél többen írjatok!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én egyre kevesebbet, barátom van és inkább vele töltöm az időmet, ezért kevesebb idő jut a mamára. Ő ezt zokon veszi, de én annyira unatkozom ott, nem érti meg h nem 4 éves vagyok..:S
2010. júl. 15. 12:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Használd ki az időt,amíg veletek van a nagymamád...Saját tapasztalatból mondom!

Kb. kétnaponta 1-2 órára akár a barátoddal közösen is meg tudjátok látogatni!

2010. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Én már szinte semennyit, max ha karácsonykor anyámék lerángatnak...

Megbuggyantak öregkorukra, nagyanyám is (csak az egyik, a másik jófej, de vele is ritkán találkozom), meg dédnagyszüleim is... Nekem ilyen embereknek nem kell a társasága.

19L

2010. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden vasárnap ott ebédelünk, én hét közben ritkán megyek, de apukám átmegy 2-3 szor. kb. kétnaponta beszélünk telefonon. Nálam is zokon veszi hogy régóta nem alszom ott de ez van , attól még szeretem. Párommal is van hogy beugrunk, csak a mama korán fekszik le, így 8 után már nem megyünk.

23N

2010. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket minden másnap megyek hozzájuk.20l ja és van barátom :) ő is jön velem
2010. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
bocsi 20L
2010. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Szia!!Én 20éves vagyok és nekem már férjem van!!Van egy 7hónapos kisfiam és mi minden nap átmegyünk a nagymamámhoz és az anyukámhoz is!!:)
2010. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap. Délben nála ebédelek még dolgok ő vigyáz a kutyusomra igy este is megyek a kutyusért. Nagyon szeretem

fiatalos nagyszájú vagány nő!

2010. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Barátommal ez nem megoldható mivel messze vagyunk egymástól.

Azért se szívesen megyek mert mindig engem "fikáznak" én ezt nem szeretem hallgatni... meg a mama olyanokat mond a barátomról mikor nem is ismeri... anyuék nagyon szeretik mert rendes fiú.

Sokat veszekednek papával és erre se vagyok kíváncsi itthon is van elég gond..

2010. júl. 15. 12:38
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát nagyon ritkán.Olyan a nagyim,hogy szegény néha elviselhetetlen.Imádom meg minden,de már annyira rosszul esik,mikor meséli,hogy az unokatesóim mennyire jó unokák,ezt kap tőlük azt kap tőlük,így úgy látogatják Őt...Anyumék sokan vannak testvérek,és folyton megy a panaszkodás a lányaira,de az unokák a jók.Kivéve én.Rólam mindig azt mondja,hogy én őt semmibe veszem,és ha felmegyek hozzá,akkor is csak azért mert kötelező.Kéthetente egyszer jártam hozzá suli időben,hogy bevásároljak neki,ne kelljen lemennie nehogy összeessen,de még ígyis én voltam a rossz.Meguntam.Csak akkor megyek ha anyuék is jönnek.
2010. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap, mert velünk lakik. :)

Ez nagyon jó, mert legalább öreg korában segíthetünk neki, ezáltal kicsit viszonozzuk amit ő tett értünk.



ma 12:34

Szerintem Te szégyelld magad!

Ha ők nem lennének, nem lennél Te sem.

Büszke lehetsz magadra!

Majd ha nem lesznek rájössz!

Neked hogy fog esni ugyanez öreg korodban??

2010. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!