Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A 19-20 éves korosztály...

A 19-20 éves korosztály mennyit találkozik a nagymamával? Minnél többen írjatok!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én egyre kevesebbet, barátom van és inkább vele töltöm az időmet, ezért kevesebb idő jut a mamára. Ő ezt zokon veszi, de én annyira unatkozom ott, nem érti meg h nem 4 éves vagyok..:S
2010. júl. 15. 12:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

mi nem lakunk egy városban...


de ha ott vagyok akkor azt hallgatom h a szomszéd lány mennyit segít otthon, és közbe tudom h semmit nem csinál mert nagyon jó barátnők vagyunk. Mamának soha semmi nem jó :( az öcsi a kedvence...:S

2010. júl. 15. 12:43
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
velünk lakik öreganyám...egy igazi vén szipirtyó...bárcsak már alulról szagolná az ibolyát
2010. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%

"ma 12:34

Szerintem Te szégyelld magad!

Ha ők nem lennének, nem lennél Te sem.

Büszke lehetsz magadra!

Majd ha nem lesznek rájössz!

Neked hogy fog esni ugyanez öreg korodban??"


Majd ha nem lesznek mire jövök rá? Nekem már most is olyanok mintha nem lennének, sőt örülnék is neki. Utálom az összes negatív, beszűkült buta embert, és ezen nem változtat az hogy rokon-e vagy sem. Nekem meg nem fog sehogy sem esni, mert nem tervezek gyerekeket, így unokáim sem lesznek ;D

2010. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Megnyugodtam.

Legalább nem szaporodsz!

2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is nagy probléma...

Suliidőben hazajövök, és esek be az ágyba, most nyáron meg megyek mindenfelé barátokkal, meg persze én is a barátommal töltöm a legtöbb időmet.

Mondjuk mi egy városban lakunk a nagymamámmal, de sajnos csak ritkán jutok el odáig, hogy átmenjek (szégyellem is miatta magam rendesen). Bár ő igyekszik nem mutatni, meg éreztetni, hogy rosszul esik neki, de azért néha megjegyzi, hogy 'naháát, itt a rég nem látott unokám', vagy 'jé, itt vagy? már azt hittem elfelejtetted a nagyanyádat!' :) Szóval ilyesmik.

19/L

2010. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

Nem ismertem egyik nagymamám se. De ha ismerném, a barátom akkor is fontosabb lenne. Lehet csúnya dolog de ez van.

18L

2010. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
12.55 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy ettől függetlenül nagyon szeretem a nagyimat, ő jófej, aranyos, ha esetleg kérek tőle valamit, azonnal ugrik, stb. Szóval halmozottan megérdemelné, hogy gyakrabban menjek hozzá. Csak olyan nehéz addig eljutni... De tényleg változtatnom kéne rajta
2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egyik se foglalkozik velem kb 10 éve.


Így max akkor látom a nagyszülőket ha néha egy évbe max 1-2x összefutunk az utcán ... Van akinek ennyi is elég ... :S Örülj annak, hogy Te legalább tudsz valakihez menni! :)

2010. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik nagyim velünk lakik, így őt minden nap látom. A másik 175 km re, de mindig felhívom.

Barátom nagypapája a szomszéduk, és mindennap átmegy hozzájuk. Mikor ott vagyok, akkor mindig együtt megyünk át:)

2010. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos az én nagyszüleim sincsenek már a toppon, idősek..türelmetlenek, kicsit zizik.DE bárhogy is nézem sokat foglalkoztak velem kicsinek sőt mikor már nagy voltam akkor is, segítettek stb stb..egy szó mindt 100 sokat köszönhetek nekik, ahogy szerintem bárki más is.És ezt viszonozni kell, megérdemlik az öregek a törődést, azt hogy idős korukra némelyik buggyant, tolerálni kell.

Nagyon szeretem a nagyszüleimet mikor megtehettem 2-3 naponta elmentem hozájuk volt hogy naponta és néha ott is aludtam, sőt egy időven velük laktunk a párommal( jó az nem volt leányálom) most elköltöztünk és sajnos ritkán havonta tudom látogatni őket és az anyukámat is.Hiányoznak nagyon.

Szerintem kell őket látogatni, a szüleink és ők neveltek fel minket, részben nekik is köszönhetjük azt amilyenek vagyunk és amink van.Megkell ezt becsülni, és őket is amég nem késő.

Bocs h hosszú lett... 19L voltam.

2010. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!