Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy találjam meg a féltesómat?

Hogy találjam meg a féltesómat?

Figyelt kérdés
Anyukám régebben elszólta magát,hogy van egy féltesóm.Így tudtam meg a nő nevét aki a féltesóm anyukája.Ahogy apával beszélgettem ő mesélt is a hölgyről ,és tudom hogy akkor hol lakott.Viszont semmi többet nem tudok.Facebookon próbáltam rákeresni,viszont lehet azóta férjhez ment vagy szimplán nincs neki.Hogy találhatnám meg?
2020. ápr. 4. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Kormányhivatal-kapcsolatfelvételi eljárás
2020. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezősködj ott, ahol lakott, hátha valamelyik szomszéd készségesen elkotyog még valami infót, akár azt is, hogy hova költöztek.
2020. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg a testvéred nevét is apukádtól, ha még nem tetted meg. Így az ő nevére rákeresve interneten elképzelhető, hogy megtudsz valamit.
2020. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Kormányhivatal által.
2020. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Olyan mindegy hogy ki az... Eld az eleted. Nekem is van 3 ...ott szrom le oket ahol tudom. :)
2020. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!