Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most ez milyen dolog már? :S...

Most ez milyen dolog már? :S Teljesen ki vagyok bukva. :S

Figyelt kérdés

1 hét után haza jöttem, anyám rögtön nekem esett..:S

Mindig akkor vagyok neki jó meg akkor kedves mikor ép haragba van a barátjával..:S


Amíg nem voltam itthon nem is takarított most meg közli h akkor álljak neki, meg nekik meleg ebéd kell délután...


annyira ki vagyok bukva semmi másra nem vagyok jó csak cselédnek?:S


2010. júl. 27. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

16-19 évesen illene már főzni és takarítani. Ha az anyátok tart el,akkor különösen. Nem csak a jogaitokat kell hangoztatni,hanem előbb a kötelességeket megtenni. Egy szülő sem köteles főiskolára járatni a gyerekét,fizetni a bulizását,nyaralását.

Valamit valamiért!

2010. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
11:07. Teljesen igazad van. És természetes hogy segítsen a ygerek de nemár hogy mindent ő csináljon az anyja meg csak a faszijával foglalkozzon. ez iyg nem jó. az anya az aki eltartja és a kaját csak meg tudja csinálni. meg az hogy a csaj 1 hét után hazaér és nekiesik,hogy takarítson mert ő azalatt az 1 hét alatt szart a lakásra... Ez miylen dolog de komoylan??? A barátodat miért szólja le amugy? rosszfiú? vagy volt valami pl szakitottatok és ujra összejöttetek? vagy miért bántja őt is?
2010. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen illik takarítani és esetleg főzni. De az meg nem illik egy anyától hogy semmit ne csináljon!!!
2010. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
11:01 nem hiszem hogy teljesen ép, és ezt 40 éves anyaként mondom. A gyereknek hálásnak kell lennie azért, hogy te annak idején nem kapartattad ki ? Hogy nem lököd ki az utcára? Hogy vetsz neki kenyérhéjat? Mert a kúltúrált mondanivalódból ez jött le. Miért kötelessége a gyereknek az anyja aktuális csődörére főznie? Ha a gyerekem egy hét után hazajön, én örülök neki, várom, hogy beszámoljon, meséljen, esetleg főzök is neki valamit, mert már egy hete nem volt otthon és hiányzott !!!!
2010. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni, és nyaralni se megyek, de nem érted h nekem nem a házimunkával van bajom?
2010. júl. 27. 11:12
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg igaz hogy nem kötelessége a szülőnek főiskolára járatni a gyerekét. De ha a ygerek nem emgy el. nehezebben kap munkát pl. akkor mi lesz a baja? hogy persze nincs munkád mert nem voltál képes tanulni....
2010. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Barátom az egytlen hibája h kései gyerek és el van kényeztetve, de próbálkozik ő én látom rajta, meg sokat változott már de anyám azt mondja h nem ilyen pasi kell hanem olyan amit ő elképzelt
2010. júl. 27. 11:13
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a hapsi nem az édes apád, nem vagy köteles kiszolgálni.

Az meg már régen rossz, ha egy anya a gyerekével való kapcsolatára kihat a párkapcsolati dolgai.

A kettő teljesen más dolog.

Igen is tanulj, hogy többre vidd!

Az ember a gyerekének mindig boldogabb jövőt szeretne, mint magának.

Biztos anyud is ezt szeretné, aki meg nem engedné tanulni a gyerekét az szégyellje magát!

2010. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

11:09-nek megint a válaszom:

Lehet, hogy illik neki főzni. De nehogymár csicskáztassa az anyja... Ő meg csak egész végig enyeleg a pasijával. Ez nem fer... És ha már ezt csinálja szegény gyerekkel, egy köszönöm vagy valami nyugodtan elhangozhatna! Nem hinném, hogy oylan angy fáradtság lenne... A főiskola nem kötelező, persze csak akkor, ha utcasöprő vagy kukás szeretnél lenni. Ma már minden épeszű és normális ember főiskolára vagy egyetemre megy, mert nem lesz semmi belőle...

2010. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Anyád szekál téged, apáddal sem stimmel minden, mert a "nője befolyásolja". Azért lehet, hogy benned is van hiba, ha egyik oldalon sem működik rendesen a kapcsolat.. Nem?!
2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!