Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi az a dolog az életedben,...

Mi az a dolog az életedben, amiért mindent odaadnál, ha még egyszer megtörténne veled?

Figyelt kérdés
Én elhunyt hozzátartozóimmal,ha meég egyszer,csak egyszer beszélhetnék egy fél órát,a Világon MINDENT MEGTENNÉK ÉRTE...
2010. júl. 31. 21:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
A múlthét csütörtök éjszakája, amikor karnyújtásnyira se volt a boldogság. (És értelemszerűen a hajnal mindent eltörölt)
2010. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindent nem adhatunk oda,az lehet az életed is..

De én pl,ha mégegyszer horgászhatnék a nagypapámmal:(..sokmindent,ha mostmár végre "felnőtt"emberként is beszélhetnék vele és nem lennék kisgyerek.19l

2010. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem....EMBERI SORSOK ,TÖRTÉNETEK...:( ÍRJATOK MÉG!!!!Mindenki,akinek van olyan dolga az életében,ha csak egy percre is de visszakaphatná -azért mindent megadna...
2010. aug. 1. 05:16
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen pedig gondolkoztam rajta :D Nekem a mostaninál sose volt jobb. És ez még csak ennél is jobb lesz :D
2010. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

2007 július

megismertem valakit, akit azóta sem tudok elfelejteni, csodás perceket töltöttem vele

de sajnos más valakit választott

2010. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha még egyszer láthatnám a balesetben elhunyt férjem és kislányom. Ezért egyszerűen mindent megtennék, az egész életem odaadnám... szép, amikor azt mondják, hogy az évek enyhítenek a bánaton, de nem igaz. Csupán már nem úgy fáj, hogy zokogógörcsökben kell töltenem a napot, hanem beépült az életembe, mindennek a szerves része lett az emlékük. mindenről ők jutnak az eszembe.

Csak még egyszer a szemükbe nézhetnék, csak még egyszer magamhoz ölelhetném őket... legalább ennyit szeretnék, ha többet nem lehet, addig, amíg meg nem halok, és újra nem találkozhatunk.

2010. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Huhhhhhhhhhhh...na az utolsón nagyon megkönnyeztem....VÉGTELENÜL SAJNÁLOM,ami Veled történt....:(
2010. aug. 1. 15:07
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyetlen évvel visszaforgathatnám az időt! A férfi, akibe szerelmes voltam, a legjobb barátom volt, bárcsak ne mentünk volna tovább, minden tavaly augusztusban romlott el, amikor ide jött és levett a lábamról, amikor a szüleim elutaztak itthonról, én pedig szerelmes voltam és persze beadtam neki a derekamat... Ő csak kihasznált engem, én pedig végig szentül hittem, hogy szeret engem, csak komplexusos és ezért nem vállal fel engem... Februárban teherbe estem tőle, ő nem volt rám kíváncsi többé és a kisfiára sem, sajnos elvetéltem!!! Aztán ő rám fogta, hogy csak hazudtam az egészet...hiába lobogtattam az orvosi leleteket, ő meg se nézte, nem volt kinek bizonygatnom az igazamat... Tönkretette az életemet, azóta se tudok túllépni rajta! :(

21/L

2010. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
ha még egyszer megpuszilhatnám 8 éve elhunyt nagymamámat...láthatná most születendö dédunokáját..:((((((((
2010. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
14:35-ös most én is ezen sírok!!!! Szegény úgy sajnálom!!!:(
2010. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!