Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi az a dolog az életedben,...

Mi az a dolog az életedben, amiért mindent odaadnál, ha még egyszer megtörténne veled?

Figyelt kérdés
Én elhunyt hozzátartozóimmal,ha meég egyszer,csak egyszer beszélhetnék egy fél órát,a Világon MINDENT MEGTENNÉK ÉRTE...
2010. júl. 31. 21:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megadnék, hogy megint jól érezzem magam a bőrömben!
2010. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 14:35-ösnek odaadnám a "mégegyszer pillanatom"!!!!!!!!
2010. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem 17 hanem 14 évesen kezdtem volna discoba járni..
2010. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... tegnap láttam egy nagyon jó csajt a vonaton, a mai eszemmel már leszólítanám. Persze én is ilyenkor vagyok csapzott, és borotválatlan... áááá :S
2010. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mindent? Bármit? Ilyen szavakkal nem dobálózok. Ami megtörtént, megtörtént.
2012. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ok,de szerintem mindenkinek van valami,amiért talán mindenét oda adná...-ne mondd,hogy nincs,,,-ha nincsen-örülj neki :)
2012. aug. 31. 18:09
 27/30 anonim ***** válasza:

Nincs. És nem hiszem, hogy lehetne. Ez pont olyan, mint hogy mit csinálnék másképp? Elég sok mindent elszúrtam, tudom mit hogyan kellett volna, de így csináltam. Ez van. Nem változtatnék semmin. És nem is bizniszelnék vissza semmit az életembe. Ami már nincs itt, annak már nem kell itt lennie.

Szerintem. :)

2012. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én visszamennék a gyermekkoromba egy hétre. Hogy újra lássam a helyeket ahol felnőttem, újra felhőtlenül játszhassunk a hugommal, sok hülyeséget amit kitaláltunk.. Játszanék a régi játékaimmal, az udvaron az azóta kihalt fák alatt, és megsimogatnám a régi hűséges kutyusunknak az okos fejét. Szeretném azt a boldog családot látni mégegyszer akik voltunk. Sajnos nem csak a környezet változott meg, hanem az emberek is eltávolodtak egymástól - mindenki éli a saját életét. Részemről, én boldog vagyok a mostani életemmel, és reménykedem, hogy soha de soha senki sem fogja tudni elvenni tőlem azokat a szép emlékeket. Mert visszahozni sajnos nem lehet.


Változtatni meg a múlton nem lehet, és pl. én nem is nagyon szeretnék, mert minden ami történt vezetett oda, hogy az legyek aki vagyok, és ha nem is vagyok mindig elégedett, azért sokkal nagyobb problémáim is lehetnének, ha máshogy alakult volna az élet.

2012. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy mindenem nem adnám oda. Csak nagyon szeretném. 24N (az előzőt is én írtam, bocs)
2012. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

21:20-as-Köszönöm,nagyon szépen megfogalmaztad :)

Kb ilyen válaszokat szeretnék olvasni,és mindenre kíváncsi vagyok, hiszen lehet hogy valakinek teljesen más az álma,kíváncsi lennék még sok mindenkire.

2012. szept. 1. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!