Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hány rokonotok van? Családfa...

Hány rokonotok van? Családfa kutatásba szeretnék kezdeni, és érdekelne mennyi lehet másoknak.

Figyelt kérdés
Bocs az extrém különbségekért, de kiszámoltam, ha 20 testvér 20 gyereke, az 400 unokatestvér,és így tovább, mindig húszszorozódik ötöd unokatestvérekig. Valaki viszont nem tudja őket kideríteni, sőt kis családba lakik, egy házba mind a páran. Úgyhogy minden érdekel.

2020. júl. 1. 21:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a szavazatokat.
2020. júl. 2. 15:46
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőunokatestvérem van 15. Az első unokatestvéreim gyerekeinek száma összben 8 eddig (2 jelenleg születendőben van).

Anyámék 7-en voltak testvérek, apámék 3-an. Anyai mamámék 10-en, nagyapámék 6-on. Tovább nem tudom.


Családfát vezetek , de csak az élő (közeli) rokonokkal, meg az egyenesági felmenőimmel.


A családfám szerintem nagyon nagy, mert mikor anno bioszból kellet ilyen nevek nélküli öröklődéses családfát csinálni, anyám azt mondta, hogy én a fél faluval rokon vagyok valamilyen szinten. :D S ő jobban tudja az ilyeneket, mint én.

2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!