Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Közel egy éve kutatom a...

Közel egy éve kutatom a családfámat,de a családomat ez hidegen hagyja? Nem is érdekli őket csak aha,látom. Engem pedig nagyon érdekel honnan jöttem.

Figyelt kérdés
Eljutottam a szépszüleimhez,nekik megtaláltam mind a 4 lányuk születésiét,házasságiakat is,egy oldalágon az ősökig értem,a családomnak mondtam is mutattam de nem is érdekli őket ez olyan szomorú,meg még azt kérdezik minek kerestem meg? Én borzongok amikor találok valakit és nagyon örülök neki őket meg hidegen hagyja,miért?.
2020. okt. 5. 21:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem erőszakoskodom a családommal,kétszer ha felhoztam a témát,igen mindenkinek szíve joga eldönteni mi érdekli mi nem,csak engem szíven üt,hogy nem érdekli őket a családunk,nagymamám nem szereti ha képeket akarok nézegetni nem is mondom már neki,nem nyúzom egyikőjüket sem ezzel na de mindegy is én továbbra is kutatom és becsülöm a családfámat :) és örülök az új infóknak ha találok. Nem vagyok kisgyerek túl vagyok a 20-on 23N
2020. okt. 5. 22:40
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
de ugy viselkedsz mint egy kisgyerek megsėrtödsz hogy måsokat ez nem ėrdekel ,fėrjem foglalkozott ezel,egy időben mert ėrdekelte ,engem meg nem ėrdekel családfa kutatås.
2020. okt. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ok
2020. okt. 6. 09:54
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

8-as, jajj szegény kérdezőcske...

A szülők pontosan ezt teszik, amit írtál, nem elzavarják, hogy “hülye vagy”. Meghallgatják, bólintanak. Mégis mi a túrót kéne még csinálniuk? Miért is lenne kötelező olyan dolgokban részt venniük, ami NEM érdekli őket?

2020. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Metionin ***** válasza:
84%
Nem kötelező mindenkit érdekelnie. Jómagamat nem nevezném egy földhözragadt embernek de ez a téma pont nem érdekel, szóval ha megjelenne valamelyik unokatesóm hogy ő családfát kutat és hú nézzem meg miket talált, udvariasságból ránéznék és mondanám hogy oké ügyes vagy. Ettől még nem fog érdekelni, mint ahogy a körülöttem lévőket sem feltétlenül érdekli az én hobbim.
2020. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#11 ha ennyire egyértelmű neked minden akkor mégis miért raktad fel ide ezt kérdésnek?
2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!