Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csináltattatok családfa kutatást?

Csináltattatok családfa kutatást?

Figyelt kérdés
Nézegettem, rengeteg oldal van, ahol lehet ilyet csinálni. Kinéztem a legprofibbnak tűnőt, ahol elég nagy emberek csináltattak családfát maguknak, bankároktól kezdve politikusokon át. Ez a hely, többszörös árat kér el, ami adott esetben akár sokszorozódhat is. Más oldalakon jóval olcsóbb áron adják szinte töredékéért feltételezem, ugyanezt a szolgáltatást. Vagy ez az oldal tényleg annyira profi lenne, hogy megtalálnak olyan dolgokat, amit az olcsóbb konkurencia nem?
2020. okt. 6. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Mi értelme?
2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A családfakutatás akkor a legjobb ha magadnak csinálod. Olyan cégek kérnek el több százezer forintot akik ugyan azt csinálják, ugyan olyan forrásokból, oldalakról amiket te is teljesen ingyen elérsz. (1000 főt kutattam fel a családfámon, tudom miről beszélek)
2020. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hivatalos helyekkel nem csináltattam, nem is csináltatnék, mert nagyon drága, ha tényleg érdekel a családfád, a neten keresztül te is össze tudsz szedni minden szükséges adatot, és gyakorlatilag ingyen, csak idöbe kerül.
2020. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én a dédapám testvéreit és szüleit se találom, pedig híres ember volt. A családunk neve először a 13 században tűnik fel. Hogy tudom addig visszakutatni a dolgokat? Nekem ez elképzelhetetlennek tűnik.
2020. okt. 6. 20:19
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan álljak neki
2020. okt. 6. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért tenném? A jelenben élek.
2020. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Myheritage oldal
2020. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nézegetem, de dédszülőknél már elakadtam. Meg időm sincsen rá, se türelmem.
2020. okt. 6. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk összejött mert a már külföldön élő ismerősök is csinálták ezen az oldalon és egyezés volt a miénkkel, így összehozta a weboldal a két oldalt. Így nekünk megvannak azok a rokonok is amiket itthon már senki nem tudott
2020. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

A még élő rokonoktól beszerzett információk, adatok alapján visszafelé kell/célszerű építkezni.


Az induláshoz olvasd át ezt: [link]

Csatlakozhatsz ezzel foglalkozó FB-csoporthoz is, pl.: [link]

Itt nagyon sokan vagyunk, folyamatosan segítjük egymást, akár rábukkanhatsz olyanra, aki szintén abba az irányba kutat, amerre te szeretnél. Hajrá! Igazán jó móka, bár ha komolyan veszed és megszereted, akkor függőséget okoz.

MyHeritage elsőre fölösleges, olyan adatokat ad pénzért, amiket pl. a Familysearch-ön ingyen megtalálhatsz.

2020. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!