Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csináltattatok családfa kutatást?

Csináltattatok családfa kutatást?

Figyelt kérdés
Nézegettem, rengeteg oldal van, ahol lehet ilyet csinálni. Kinéztem a legprofibbnak tűnőt, ahol elég nagy emberek csináltattak családfát maguknak, bankároktól kezdve politikusokon át. Ez a hely, többszörös árat kér el, ami adott esetben akár sokszorozódhat is. Más oldalakon jóval olcsóbb áron adják szinte töredékéért feltételezem, ugyanezt a szolgáltatást. Vagy ez az oldal tényleg annyira profi lenne, hogy megtalálnak olyan dolgokat, amit az olcsóbb konkurencia nem?
2020. okt. 6. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

A familysearch-on fenn van minden anyakönyv fotómásolata, ott vissza tudod keresni az összes felmenödet.

Elöször a már ismert családtag születési anyakönyvét nézd meg, ott megtudod a szülök teljes nevét. Ebböl vissza tudod keresni a házasságkötésüket, ott a házasságot kötök szülei is be vannak írva, így egy lépcsövel tovább jutottál. Ezt kell utána folytatni, amíg eléred azt a pontot, ahol már nem volt anyakönyvezés

2020. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, történelemszakon végeztem, így inkább magamnak csinálom. Vagyis magamnak fogom. Egy darabig megvan, a többit majd ha jobban ráérek, mert nagyon időigényes meló.
2020. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!