Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az apám úgy gagyog nekem,...

Az apám úgy gagyog nekem, mint egy 2 évesnek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Apám mindig is úgy viselkedett velem, mintha csecsemő lennék. A múltkor pl. néztük a TV-t és elkezdte szorongatni a talpamat, hogy "had fogjam már meg ezt az édes kis talpacskát". Meg hogy neki ez annyira rossz, hogy engem már mindenhol felnőttként kezelnek. 18 évesen. Mindig "cicka-mackázik" meg "maci-pacizik" nekem. Leül a TV elé, talál egy mesét, és odahív engem hogy nézzük együtt. Mikor mondom, hogy bocs, de már pár éve nem igazán kötnek le az ilyenek, nem érti hogy mi bajom van, és hogy nekem nem drámákat meg thrillereket kellene néznem, hanem meséket. Párszor már mondtam neki, hogy ne 5 évesként kezeljen már, akkor csak annyit mond, hogy neki 30 évesen is a lánya leszek. 30 éves koromban is ugyanezt fogja csinálni? Tehetek valamit ez ellen?
2010. aug. 13. 12:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy pedofil, vagy rádindult.
2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sajnálom de olyan jót derültem ezen:D
2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Mmint nem a pedofilon:D
2010. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 évesen, gyerekkel az ölemben is ezt csinálja XD És ugyanazt mondja mint neked...tehát ne várd,hogy megváltozik.S
2010. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el. Ha neki ez okoz örömet, akkor néha nézz meg vele egy mesét. Ha olyan felnőttnek érzed magad, akkor ennyit igazán megteszel a kedvéért :)
2010. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Te mindig a lánya leszel neki. Ne zavarjon téged, inkább örülj, hogy jobb sorsod van mint nekem.
2010. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Örülj neki,hogy van,aki szeret.

Ha meg nem tetszik,lépj le.Egyedül az albérletben,melótól kidögölve majd eszedbe jut,hogy de jó volt,amíg valaki foglalkozott velem :P

2010. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyszer ülj le vele mesét nézni, aztán ültesd le egy jó kis thrillert nézni, majd rájön...
2010. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy téged szeretnek a szüleid, nem mindenki ilyen szerencsés:(
2010. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A problema osszetett. Sok szulo szeretne meg nem tortenttel tenni, hogy a gyermeke felnott, es megprobalja infantilizalni. Hatarozottan uj le, es beszeld meg vele, hogy ezen mar tul kene lepni, legyel kedves, es hatarozott.


A szulok szeretnek dolgokat elodazni, kiskorban megnevettetik a gyereket, lehet ezt a trukkot is be fogja vetni, mert ha nevetsz, olyan mintha nem is tortent volna semmi, tehat az arcod maradjon rezzenestelen, es probalj meg ne nevetni.

2010. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!