Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Legkésőbb elhunytról lehet...

Legkésőbb elhunytról lehet találni információt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. az 1702-es évben születettek közül ki volt az utolsó, aki elhunyt országos viszonylatban. Ha ilyen nincs, akkor kisebb csoport is érdekes lehet.


Vezetnek ilyenről információkat? Vagy ez csak úgy lehetséges, ha egyesével összevetem a születési és elhalálozási időket az anyakönyvekben?



2021. jan. 24. 01:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 akkor nekem mákom van az őseim faluival ezek szerint (igaz, itt is vannak ilyenek, hogy "tót vándorlegény, az árok partján találták hóttan" és hasonlók)
2021. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nézd meg az 1702-es években készült szilveszteri videókat. Van ott egy faszi, 20:35-nél, aki túl sok pattogatott kukopricát nyomott a képébe, és elkezdett fuldokolni. A videófelvételételen látszik, hogy a visszaszámlálás során az utolsó előtti piilanatban kezdett el kilógni a nyelve a képéből (jelezve, hogy megfulladt), kb. fél másodperccel a Himnusz megszólalása és az első petárdák előtt.Ha jól emlékszem, valami Surmó Félix volt a neve.


Jó keresését kívánok!

2021. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!