Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyai vagy apai nagyszüleid...

Anyai vagy apai nagyszüleid szereted jobban?

Figyelt kérdés
20f vagyok. Nekem még él az apai es anyai is mamak es papak is. Mind a ket félt nagyon szeretem mind a ket helyen egyetlen unoka vagyok... de az anyaiakat valahogy meg jobban szeretem. Ti melyiket szeretitek jobban? Nektek is él még mind ketto mama es papa?
2021. febr. 4. 19:40
1 2 3 4 5
 31/41 Manócska1 ***** válasza:
83%
egyik sem él már,anyai nagymamámat szerettem jobban,az anbyai naghyapámat nem nagyon ismertem. apai nagyapám tönkretette az éltem :( apai mamát kicsit szerettem.
2021. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%

#29 Na, ne is mondd, apai nagymamám nekem is jehova tanuja.

Anyai nagyszüleimet jobban szerettem (sajnos arról a részről már csak mamám él), apai nagyszüleimmel sem volt bajom kisebb koromban, de mamám nagyon nehéz eset. Mint említettem jehova tanuja, és kisebb korunkban folyamatosan térítgetni akart minket. Amikor tesóimmal kicsik voltunk (ovis korúak, vagy még annyi sem), többször átjött, és azzal ijesztgetett minket, ha nem állunk át az ő vallásukra, akkor Isten meg fog minket ölni, mi pedig folyton sírtunk emiatt. Vagy ha nem mentünk el velük gyülekezetre, akkor biztos anya tiltotta meg nekünk, mert nem akarjuk, hogy vele legyünk, stb... de ez még a kisebbik rossz, ezzel már úgy megbékéltem.

Nagyon-nagyon sok dolgot tudnék vele kapcsolatban felhozni, konkrét regényt lehetne írni róla, főleg ha még mellécsapjuk a nagynénémet is (a lányát).

Anyai nagyszüleimmel mindig jobb volt a kapcsolatom.

2021. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
79%

A szüleim még a születésem előtt elváltak, az anyai nagyszüleim közül a nagyapámat ismertem a nagyanyám meghalt még fél éves koromban. A nagyapámat imádtam, velünk együtt élt, nagyon sokat foglalkozott velem. Apai nagyszüleim közül a nagyanyámmal találkoztam kb. kétszer, de sz**rt rám, az unokaöcsém volt a kedvenc unokája. Nagyapám már nem él, 14 voltam, amikor meghalt, a nagyanyámmal meg nem tudom mi lehet.

26/L

2021. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem teszek különbséget, mind a két oldalon vannak hülye húzások, és olyanok is, ami miatt szeretem őket. :)
2021. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
Én csak az anyai nagyszüleimet ismertem, de se a mamához, se a papához nem tudtam kötődni sosem.
2021. febr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
64%
Nagymamák közül az anyait, az apai utálja anyámat, engem és a testvéremet is, nem is beszélünk évek óta. Papáimat sosem láttam, az egyik tavaly halt meg, a másiknak a nevét sem tudom.
2021. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyanyám szeretem, a többit inkább hagyjuk. Dédit imádtam ,de ő sajnos pár éve elment:(
2021. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Egyedül az anyai nagymamám él, őt nem ismerem, mert nem kíváncsi rám, ahogy a férje sem volt az.

Az apai nagyszüleimet nagyon szerettem, együtt is laktunk velük amíg éltek.

2021. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Az anyai nagyszüleimmel egy házban nőttem fel, tehát hozzájuk valamivel jobban kötődtem, de az apaiakat sem szerettem kevésbé.
2021. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én csak 3 nagyszülőmet ismerhetem, de ők velem vannak születésem óta, mások az elképzeléseik, hobbijaik, sőt, még a politikai nézeteik is. Másra érzékenyek, és mást tolerálnak. Ennek ellenére egyformán szeretem őket. 24 F
2021. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!