Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ráírjak facebook-on családfaku...

Ráírjak facebook-on családfakutatás miatt?

Figyelt kérdés
Szóval kinéztem egy srácot, aki onnan származik, mint nagyapám és megegyezik a vezetéknevük. A srác fixen rokon, a név csak ott található meg. Arra gondoltam, hogy ráírok és ha hajlandó rá, akkor megpróbálom "összefésülni" vele a családfámat, illetve felkutatni az ő őseit addig, ameddig közös pont nem lesz. Tudom, hogy sok ember nem menne ebbe bele, de szerintem ha rendesen "igazolom" neki a céljaimat, akkor teljesen oké. A kérdés már csak az, hogy mennyire gáz? Ti csináltatok már ilyet? Én utoljára 15 évesen csináltam, akkor sikerrel jártam, de most 18 évesen elbizonytalanodtam... Előre is köszi

2021. febr. 15. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es vagyok, magam is foglalkozom családfakutatással, ezért eléggé képben vagyok.

Szerintem írj rá, ha picit elmeséled az okát, majdnem 100%, hogy válaszol. Ha meg nem, akkor még mindig ugyanott vagy, mint most, nem vesztesz vele semmit.

Sok sikert!

2021. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem is írj rá nyugodtan,veszteni valód nincs. sok sikert!
2021. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2021. febr. 27. 21:30
 14/14 anonim ***** válasza:

"A srác fixen rokon, a név csak ott található meg."

Nem feltétlenül. Arra nem gondoltál, hogy véletlenül névrokon csak és a valódi rokonod nincs fent fb-n? Ettől függetlenül ráírhatsz, csak triplán ellenőrizd le, hogy tényleg rokon-e, mert nagyon félrevihet a kutatásban, ha kiderül, hogy mégsem.

2021. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!