Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem itt hagyott. Mit...

Feleségem itt hagyott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában már sokat veszekedtünk tudtam hogy ez lesz mégse tudtam semmit csinálni. 2 gyerekünk van, tegnap megfogta az egyiket és elment. Ma hívott hogy átgondolja a dolgokat de nem akar most visszajönni és a másik gyereket nem tudja hova tenni. Igazából annak örülök hogy legalább az egyik gyerek velem lehet. Pont most káosz van mindenhol főleg a szüret miatt állandóan úton vagyok éjjel nappal azt se tudom hol áll a fejem. Most jutottam el odáig hogy szarok az egészre nem érdekel semmi csak ez. A főnököm szabit nem fog adni főleg nem most ha meg nem megyek be akkor következményei lesznek. A gyerek pont beteg úgyhogy nem jár oviba (amúgy 4 éves) nagyszülők azthiszem kilőve. Nem tudom mit csináljak. Annyi dolgom lenne és még itt van ez is. Mit csináljak?

31/F


2011. okt. 2. 20:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Istenem ez olyan undorító... egyszer anyu is el akart menni ugyanígy és csak a hugunkat akarta magàval vinni....hàt nem volt jó érzés, nem azért mert aput nem szeretem, hanem mert olyan érzés volt mintha minket nem szeretett volna
2011. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csak csináltál, h így felhúzta magát? Amúgy ez tényleg nem volt szép tőle, h otthagyta az egyiket. Jó érzés lehet ez mind a két gyereknek :(
2011. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű egyedül egy gyerekkel. Semmi segitség nincs? Esetleg bébiszitter? Bár ez nem a legolcsóbb megoldás.

Próbálj meg beszélni a főnököddel, hátha megértő lesz.

2011. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Ocsmány egy dolog volt tőle már ne is haragudj..

Rokonokra miért nem lehet számítani?

2011. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus! A gyerekek!

Szerintem vissza fog jönni, ha másért nem, a gyerek miatt.Hogy tudta szétválasztani őket? Nagyon komolyan meg kell beszélnetek ezt az egészet.Mindketten felelősök vagytok ezért,ilyet nem lehet tenni 2 gyerekkel!

A munkáddal nem tudom mit lehetne tenni.Esetleg, ha őszintén beszélsz a főnökkel?Bár a mai világban az se biztos, hogy ér valamit.

2011. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol van annyit mondott hogy a másikat nem tudja magával vinni mert nincs elég hely pedig nagyon szereti őket. Szerintem valamelyik ismerősénél van de nem tudom. Szerintem ezt már régóta tervezte...ő nem ilyen. Az én szüleim dolgoznak az övé meg eléggé messze lakik a tesóknak meg nem hiszem hogy hiányzik egy gyerek. A főnököm meg leszarja magasról hogy mibajom van. Felőle meg is dögölhetnék
2011. okt. 2. 20:27
 7/31 anonim ***** válasza:

Adjatok egymásnak időt. Gondolkodjatok el a gondokon és ha már átláttátok megegyezésre kell jutni. Itt az eddigi életed és a munkád a tét. Melyikről tudnál lemondani?

Mindig a gyerek az első,még akkor is ha következményei lehetnek. Az biztos nem megoldás,hogy szét választjátok a gyerekeket. Beszélj a főnököddel,hátha megérti. Ha nem akkor a feleségeddel,hogy segítsen,mert elveszítheted a munkád. Ha hajthatatlanok akkor bátran kérj segítséget rokonoktól,barátoktól. Én a helyedben a legvégső megoldásként akkor felmondanék,tudom a mai világban ez sorsdöntő,de a gyerek az első. Sajnos erre a munkára rámehet az egészséged a családod. Kitartás és sok erőt,bátorságot kívánok neked!!

2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Charon válasza:
63%
Szerintem ebben a helyzetben 3 dolgot tudsz csinálni.Próbálkozz a nagyszülőknél, vagy hívd fel a feleséged és mond meg neki, h márpedig neki kell vigyázni a kicsire vagy nem lesz munkád és nem lesz gyerektartás és semmivel se tudod támogatni a gyerekeket.Vagy keress olyan embert aki vigyázna rá.Pl sok álláskeresőben ajálkoznak gyermek felügyeletet vállalók.vagy esetleg ha nem olyan angyon súlyos beteg akkor betegen viszed oviba. Nem hiszem h ezzel amit leírtam segítek:S Sajnálom h tönkrement a házasságod. Sok szerencsét kívánok a jövőben.
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel a srác, élvezd, hogy veled van a gyerek,próbálj meg minél többet vele lenni. Előbb-utóbb visszajön a feleséged, a gyerekeket csak nem hagyja elszakadni egymástól. Kell neki egy kis idő...
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy gyereknek van hely? Mekkora kamu. Gerinctelen egy nő.
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!