Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek,? párom megcsalt...

Mit tegyek,? párom megcsalt itt hagyott és elment egy másik nővel. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Van egy 14-hó babánk,sajna a kapcsolatnak én vagyok a bünöse,miattam szakadt szét.a nőnek is van gyereke akivel össze jött.mit tegyek a kislányom nem eszik egy hete és nem birok vele,keresi az apját..ha jön az apja,látom hogy fáj neki és végig bőg amig a gyerekkel van,és a gyerek hogy ritkán látja nem nagyon akar menni hozzá.azt mondta ha én nem lettem volna olyan amilyen,még mindig együtt lennénk.Van esélyem szerintetek rendbehozni?Szeretem
2010. aug. 17. 08:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele beszélni. mondd meg neki, hogy a gyerekének nagyon hiányzik és még ha nem is szeret már téged, akkor is beszélgetni akarsz vele, hogy akkor mostmár hogyan tovább, mi legyen a gyerekkel stb. és amikor beszélgettek, akkor kérj tőle egy utolsó esélyt. mondd meg neki, hogy most jöttél rá arra, hogy mennyire elrontottad, hogy mennyire szereted és szeretnél neki mindent megadni, boldog életet vele, stb. és mondd meg neki, hogy gondolja át, te többet nem kérsz. csak hogy gondolkodjon. és ha ad egy utolsó esélyt, akkor mindent megfogsz tenni, mindenben megváltozol, amiben csak tudsz. hátha.... és ha belemegy abba, hogy átgondolja, akkor egy pár napig ne keresd őt, várd meg ő mit lép. ha ad még egy esélyt, akkor igenis változz meg maximálisan, vegyél vissza, ne legyél féltékeny, stb. viszont ha nem ad esély, akkor hagyd, ne fuss többet utána. akkor már nem tudsz mit csinálni. akkor törődj bele, majd jön az újabb szerelem egyszer. viszont ha beszélsz vele, akkor azért legyél nő, tartsd magad, ne bőgj folyamatosan, stb. hanem érvelj azzal, hogy egy család vagytok, a problémát beszéljétek meg, és ha tudod mit rontottál el, mert ő elmondja,akkor kész vagy megváltozni érte és a családotokért, stb. hass rá, másképp nem fog menni. legyél kedves és azt is mondd meg, hogy gondolkodjon, de ha nem ad esélyt, attól bármikor meglátogathatja a gyermekét. sok sikert kívánok és most rögtön ne add fel, én ezt így még megpróbálnám.
2010. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindig mindkét fél hibás. Hány pasi megy csak úgy félre az élvezetért? (meg nő is) Közben meg otthon semmi baj nincs, szereti a feleségét/férjét stb... Plusz a szerelem magától is meg tud szűnni...
2010. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A pasi jól elhitette veled, hogy csak te vagy a hibás, de azért ez nincs így. próbáljátok megbeszélni, hátha még ő is szeret. A gyerek reakcióin pedig nincs mit csodálkozni, ha elhagyta, ezt fogja tőle kapni, mert a gyerek másképpen értelmezi ezt, mint a felnőttek.
2010. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én fiam is teljesen kétségbe van esve alig eszik, be-belázasodik 1-1 estére, pedig elvileg "semmi baja". csak szüksége lenne apára akinek fontosabb minden más.

ezt ahogy van mondd meg neki és h gondolkodjon el h a problémamegoldás helyett miért futott máshoz. ha meg balhéztál annak oka volt, a bizalmatlanságnak detto, hiszen kiderült h képes titeket eldobni, nem törődve még a gyerek érzéseivel se.

2010. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"balhéztál annak oka volt, a bizalmatlanságnak detto" - igen, általában ezt hívják önbizalomhiánynak, és görcsösségnek :)
2010. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
persze mert nem lehet h a pasinál se volt vmi 100as, ugye? mert még nem volt h a nő magát hibáztatta mert így lett forgatva
2010. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!