Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van egy legjobb barátnőm. Ma...

Van egy legjobb barátnőm. Ma amikor haza jöttem tőle megkérdeztem anyutól, hogy mi lenne ha holnap átjönne és itt aludna, erre anyu megkérdezte teljesen komolyan, hogy miért leszbikusok vagytok? Mindig együtt vagytok, ki tudja, hogy miket csináltok.

Figyelt kérdés
Tény,hogy egész nyáron együtt voltunk,és nyaralni is együtt mentünk,de nem vagyok leszbikus,de csalódtam,hogy anyu ilyet kérdezett tőlem, ráadásul nemis négy szemközt, hanem a hugom ésa szomszéd elött.Szerintetek mit tegyek?
2010. aug. 24. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád egyszerűen nem kedveli ezt a lányt.
2010. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki,megkérdezném anyukát is h ő leszbi e?
2010. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Húúú ez necces.Én barátnőm anyja sem kedvel igazán,aztán mindig mindenfélét kitalál rólam/rólunk.Néha elég vicces.

Múltkor miis leszbik voltunk.Meg amikor a srácokkal aludtam egy szobában akkor ku.rva is voltam.Szerintem ne foglalkozzatok vele.Kérdezd meg tőle,hogy mért gondolja ezt.Aztán mondd neki,hogy mért,talán baj lenne ha az lennél?Szóval szivasd egy kicsit.A szülők egy folytában ezt csinálják....néha ők is megérdemlik.Bár lehet csak én születtem rossz közegbe,és máshol ez nem így van :)

14/L

2010. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Bocipók ***** válasza:

Teljesen normális dolog. Mi is tartottunk anno pizsipartykat és tök jó volt sötétben beszélgetni, vihogni.

Lehet anyud kicsit féltékeny, mert vele nem beszélgetsz és mellőzve érzi magát.

Nyugi, nem vagy leszbi, ez tök normális ebben a korban. :D

2010. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez ebben a korban tök normális. 15 évesen én is ilyen voltam, nekem is volt egy testi-lelki jó barátnőm. Sajnos nekem soha nem engedték meg a szüleim, hogy másnál aludjak (csak 18 éves korom után tehettem ilyet, amikor elkerültem egyetemre). Most 26 évesen ott alszom, ahol akarok, de ez már valahogy nem ugyanaz, nagyon sajnálom, hogy ezek a tizenéveskori pizsamapartik kimaradtak az életemből. :(


Szóval nem tudom, anyukád miért feltételez ilyeneket, nem lehet, hogy nem kedveli a lányt?? Nálam sajnos ez volt, nálunk is meggyanúsítottak bennünket a szüleim, pontosabban a barátnőmet, hogy leszbikus (nem volt az), és a végén el is tiltottak bennünket egymástól.


Anyudnak mondd meg, hogy dehogy vagytok leszbik, csak szerettek együtt lenni. Nem tudom, milyen viszonyban vagy anyuddal, de beszélgess vele többet, ha esetleg nem szoktál, mert ilyen korban nagyon rosszul szokott az esni az anyukáknak, hogy a lányuk nem bizalmas hozzájuk (bár ez rajta is múlik, ez mindig két emberen múlik).


26/N

2011. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Izééékeh11 ***** válasza:
27%

kérdezd meg anyukkádat hogy ő nem lezbi?mivel mndenki csak magábol indul ki.

ammeg engem se engednek senkihez ott aludni a szüleim,max rokonokhoz :S sőtt,engem este 8 után még az uccára sem engednek ki :'D tök szánalmasak ...

13L

2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

"A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:28"


Már megbocsáss, de a szüleidnek igaza van, egy 13 éves lánynak este 8 után tényleg semmi keresnivalója nincs az utcán!

2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
46%
Ugyan már 13 évesen (nyáron) még nagyba lehet az utcákon mászkálni...
2011. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Előző,ja lehet csak akkor ne sírjon ha megerőszakolják.
2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
54%
van benne valami...
2011. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!